Connect with us

Espor

LVL VALORANT CLASH 2 turnuvasında yarı final heyecanı başlıyor!

Avrupa’nın en iyi takımları karşı karşıya!

ESL Gaming Fest 2020 VALORANT

Ignition Series kapsamında düzenlenen, LVL VALORANT CLASH 2 turnuvasında heyecan bugün yarı finaller ve finalle son buluyor.

Avrupa’dan davetli ve elemelerle gelmiş olan toplam on altı takımın katıldığı turnuvada son dört takım kaldı. BBL Esports’un da grup aşamasında elendiği LVL VALORANT CLASH 2 turnuvasının bugün 17.15’te başlayacak olan son etabında Avrupa’nın en iyi takımları şampiyonluğa ulaşmak için kozlarını paylaşacak.

Geçtiğimiz turnuvanın finalistleri G2 Esports ve FunPlus Phoenix yarı finalin ikinci maçında karşılaşacakken perdeyi Ninjas in Pyjamas – Bonk karşılaşması açacak. Yarı final maçlarının kazananları ise bu akşam final maçında şampiyonluğa ulaşmak için birbiriyle mücadele edecek. Yarı final ve final serileri üç maç üzerinden oynanacak, şampiyon takım 7.500 euro’luk ödülü kasasına koyacak.

Maçları Twitch.tv/lvlglobal adresinden izleyebilirsiniz. Bakalım G2 Esports serisini koruyup baskınlığını devam ettirecek mi, yoksa daha önce birçok kez alt ettiği takımlara karşı mağlup mu gelecek?

“Rekabette son dörde kadar geldik, bu takımların hiçbiri bir harita bile kaybetmedi. LVL Valorant Clash Champion’ın şampiyonu kim olacak?” 

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor