Connect with us

LoL

Macro Maniacs şok bir karar ile espor faaliyetlerini durdurdu

Macro Maniacs, aldığı şok karar ile espor faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı.

League of Legends 2018 Yükselme Ligi Kış Mevsimi’ni kazanarak VF Şampiyonluk Ligi’ne yükselmeyi başaran Macro Maniacs, espor faaliyetlerini durdurduğunu açıklayarak herkeste bir şok etkisi yarattı.

Takımın sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre bu kararı yönetim ortak bir şekilde aldı. Ancak bu kararın nedeni hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Yine aynı açıklamada takımın taraftarlarına, oyuncularına ve idari ekibe teşekkür edildi.

Espor camiasında şok etkisi yaratan açıklamanın ardında yatan sebepler henüz bilinmiyor. Ancak sosyal medyada kullanıcıların yaptığı tahminler Macro Maniacs’ın slotunu Bursaspor Espor‘a sattığı yönünde oldu. Bu olayın henüz resmiyet kazanmadığını ve sadece bir iddia olduğunu belirtmekte yarar var.

Macro Maniacs, LoL 2018 Yükselme Ligi Kış Mevsimi’ni kazanmıştı!

Ekip, LongB gibi bir deneyimli oyuncuyla beraber Only35, Cube, Mean ve Reativo‘lu kadrosu ile şampiyonluk yaşamayı başarmıştı. Final maçında Beşiktaş ile karşılaşan ekip, tecrübeli rakibini 3-2 yenmişti. Ancak bu başarıya rağmen takım şampiyon kadrosuyla olan sözleşmeleri yenilememiş ve devam eden oyuncular ile karşılıklı fesih işlemleri yapılmıştı. Bu olayların ardından bir çok kişi takımın Şampiyonluk Ligi’nde oynamayacağını önceden tahmin etti.

Bakalım Macro Maniacs, VF Şampiyonluk Ligi slotunu kime satacak. Yakında yeni takımı hep birlikte öğreneceğiz. Gelişmeleri Playerbros farkıyla takip etmeye devam edebilirsiniz.

Ekip taraftarlarına bir video ile veda etti

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL