Connect with us

Espor

MAD Lions AOC ile anlaştı!

MAD Lions’ın resmi monitör sponsoru AOC oldu.

OverActive Media’ya ait İspanya merkezli espor organizasyonu MAD Lions, bilgisayar monitörleri ve ekipmanları üreten AOC ile anlaştı! Bu tarihten itibaren AOC, organizasyonun resmi monitör partneri oldu. AOC Gaming anlaşma duyurusunu Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Anlaşmaya göre AOC, organizasyon bünyesinde bulunan oyunculara monitör desteği sağlayacak. Buna ek olarak sosyal medya kanalları üzerinden yapılacak içerikleriyle karşılıklı olarak tanıtım desteği yapılacak.

MAD Lions Kurucusu Jorge Schnura anlaşma hakkında şunları söyledi:

AOC markasının partnerlerimizden birisi olması organizasyon olarak bizi çok mutlu etti. AOC oyuncularımıza monitör desteği sağlarken biz de bu rekabetçi ortamda çok çalışacağız ve evimize İspanya’ya şampiyonluklar getireceğiz.

AOC ayrıca Madrid’de bulunan MAD Lions’ High-Performance Centre’a ekipman desteğinde bulunacak. League of Legends ve CS:GO’da mücadele eden organizasyon, AOC ile birlikte toplamda 7 adet sponsor tarafından destekleniyor. Bu sponsorlar ise sırasıyla online banka için Imagin, ses için EPOS, monitör için AOC, kıyafet için Kappa, beslenme için Crown Esports, sosyal sorumluluk için Red Cross ve bet için Dybet1.

AOC Pazarlama Müdürü Stefan Sommer ise anlaşma hakkında şunları söyledi:

MAD Lions ile anlaşmak AOC’un İspanya oyun ve espor ekosistemine yardım etmesi ve dahil olması açısından büyük bir fırsat. Bu derece büyük bir espor organizasyonu ile çalışmaktan ve birlikte ileride başaracağımız güzel şeyler açısından çok mutluyuz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor