Connect with us

Espor

MAD Lions Takımın Son Parçası Olarak Hylissang’i Kadroya Ekledi

Hylissang 5 sene sonra yeni bir takımda.

Hylissang

MAD Lions, bugün 2023 League of Legends EMEA Şampiyonası Kış Mevsimi öncesinde Hylissang’ın yeni desteği olduğunu duyurdu. Duyuru, Fnatic’in 2018’den beri kendilerine eşlik eden oyuncuyla vedalaşmasından kısa bir süre sonra geldi, ancak MAD Lions’a gelişiyle ilgili söylentiler, bu ayın başlarında Alejandro Gomis’in bir raporuyla başladı.

Fnatic ile dört yılı aşkın bir sürenin ardından ve profesyonel bir oyuncu olarak geçirdiği yaklaşık onuncu yılında bu üçüncü takımı olacak. Hylissang, Unicorns of Love’dan Fnatic’e katıldığı sene Dünya Şampiyonası finali de dahil olmak üzere turnuvalarda hep yüksek yerlere ulaştı.

Fnatic’in takım direktörü Javi “Dardo” Zafra , Hylissang’ın bu kadar uzun süredir organizasyonda olmasından ve bölgenin en iyi desteklerinden biri olarak “büyüyüp mirasını oluşturmasından” “son derece gururlu” olduğunu söyledi . Zafra, “Ona ileriye dönük en iyi dileklerimizi iletiyor ve burada Siyah-Turuncu’daki tüm çabaları için teşekkür ediyoruz.”

Oyuncu, yıllar boyunca Fnatic’in hayranları için bir demirbaş olmuş ve bazıları onun başka bir formayla oynamasını garip bulabilir. Bununla birlikte, Hylissang’ın agresif oyun tarzı, 2023’te MAD Lions’ın alt koridoruna katılan Carzzy için çok uygun olabilir.

Yeni desteğin onaylanmasıyla birlikte MAD Lions’ın kadrosu tamamlanmış gibi görünüyor. Alt koridorda Carzzy ve Hylissang, ormancı Elyoya, orta koridor Nisqy ve üst koridorda Chasy ile takım yeni mevsime hazır.


KONAMI, eFootball’un yeni İtalyan espor turnuvasını duyurdu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor