Connect with us

Espor

MagiFelix, Nukeduck yerine Astralis’e katıldı

Nukeduck biraz ara veiyor.

MagiFelix

Eski Fnatic akademi takımı orta koridoru Felix “MagiFelix” Boström Nukeduck’ın ara verdiği orta koridorda LEC ekibi Astralis için savaşacak, organizasyon duyurdu .

Astralis’in önceki orta koridoru Nukeduck “kişisel nedenlerden” dolayı oynamayacak . Astralis, “bu noktada dönüşünün zamanlamasının belirsiz olduğunu” söyledi.

MagiFelix, devam eden 2021 LEC bahar mevsiminin 14 Mart’ta planlanan bitiş tarihinden iki hafta sonra 31 Mart’a kadar Astralis ile bir sözleşme imzaladı. Astralis İsveçli oyuncu çoktan Kopenhag’da ve önümüzdeki hafta sonu oynanacak League of Legends maçları için hazırlandığını söyledi.

20 yaşındaki oyuncu, LEC’in 10 takımı arasında dokuzuncu sırada zayıf bir kadroyla doğrudan ateşe atlıyor. Astralis’in tek galibiyeti, ligin ilk haftasında en alt sıradaki Team Vitality karşısında geldi. Her iki takım da 1-6 durumu ile bir galibiyet-mağlubiyet tablosunda sonunculuğu paylaşıyor.

Astralis göre MagiFelix’in eklenmesi ilk üç hafta içinde LEC’in en düşük beş KDA’sına sahip oyuncuların üçünün olduğu bir takım için tılsımlı bir dönüş kıvılcımı olabilir. İsveçli MagiFelix ve yeni takımı dördüncü haftada Schalke 04 ve Misfits Gaming ile karşı karşıya gelecek. Bu hafta sonuna kadar galibiyet toplamlarını en azından ikiye katlamaya çalışacaklar.

CD Projekt Red hacklendi!

Pro Elite League’de 26. ve 27. hafta fikstürü belli oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor