Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

MAJ3R: “CS 2’deki hikayemiz hiç hoşlanmayacağımız bir şekilde başladı”

Engin “MAJ3R” Küpeli kişisel X hesabı üzerinden düşüncelerini paylaştı.

MAJ3R: "CS 2'deki hikayemiz hiç hoşlanmayacağımız bir şekilde başladı"

Eternal Fire Counter Strike 2 takımının tecrübeli oyuncularından biri olan Engin “MAJ3R” Küpeli, aldıkların son mağlubiyetler sonrası kişisel X(Eski Twitter) hesabı üzerinden düşüncelerini paylaştı.

Paylaşımına “Merhaba sevgili dostlarım, CS 2’deki hikayemiz hiç hoşlanmayacağımız bir şekilde başladı. ESL’de gördüğünüz takımı size göstermek için çok çalışıyoruz, yeni bir oyun olduğu için oyuncuların adaptasyon süresi var. Ben dahil.” sözleri ile başlayan 32 yaşındaki kaptan, şöyle devam etti:

MAJ3R: “Rahatlıkla kazanabileceğimiz maçları kaybettik”

“Yaşımdan ve tecrübelerimden dolayı eleştiri işimin bir parçası ve bunu tüm kalbimle kabul ediyorum, sizden sadece oyuncularıma iyi davranmanızı istiyorum, herkes farklıdır, herkes kendi yolunda ilerler. Sadece rahatlıkla kazanabileceğimiz maçları kaybettik. Kendime güveniyorum ve çalışarak bu fırtınadan çıkacağız, ama birlikte olmasını çok istiyorum sizde bu takımın bir parçasınız ondan kaybetmek her zaman oldu oyunda ama unutmayalım önemli olan kalmak ve bu gücü sahipim(z).”

Önlerinde iki turnuvanın olduğunu dile getiren Küpeli, açıklamasını “Size seviyorum saygılar, yapacağız her türlü. Çalışmaya devam.” mesajı ile bitirdi.

Sizler Eternal Fire ekibinin son dönemdeki performansı hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

CS:GO Seçkin Durumu Yükseltmesi fiyatı zamlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive