Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

MAJ3R yaşanan olayların ardından sosyal medyada bir paylaşım yaptı

Maj3r Twitter’dan paylaşım yaptı. Sosyal medya kullanıcıları ise açıklama yapılmamasına tepki verdi.

ngiN M4J3R paz hardstyle beyaz

Space Soldiers oyuncularının yaptığı profil karartma olayı tüm espor gündemini meşgul ediyor. Yaşananların nedeniyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak bu olayların üzerine takım kaptanı MAJ3R’in yaptığı bir paylaşım dikkatleri üzerine çekti.

1907 Fenerbahçe, Space Soldiers iddiaları için Playerbros’a özel açıklama yaptı

MAJ3R yaptığı paylaşımda turnuvalarda oyunculara MVP ödüllerinin verilmesinin durdurulmasını istediğini ve bunun yerine takımın koçuna veya yöneticisine verilmesi gerektiğini söylüyor. İşte o paylaşım:


“Bireysel MVP ödüllerini vermeyi durdurun. Bu benim bakış açım. Daha iyi bir fikir? Bu ödülleri koçlara ve menajerlere verin. Koçların ve menajerlerin başarılı takımlar üzerinde büyük rolleri olduğuna eminim.”

Herkes Space Soldiers yönetiminden ve oyuncularından bir açıklama beklerken, takım kaptanından böyle bir paylaşım gelmesi kafaları karıştırdı. Mesaj içerisinde MVP ödüllerinin takım oyuncuları yerine koçlara ve menajerlere verilmesini savunan MAJ3R’in bu paylaşımı topluluğu ikiye böldü.

MAJ3R’in o paylaşımına çok fazla yorum geldi

Bu paylaşımın ardından sosyal medyada insanlar ikiye bölündü. Bir kesim takım kaptanının bu sözler ile takım koçuna sahip çıktığını ve onu kolladığını düşünüyor. Hatta bazı topluluk üyeleri bu paylaşımın ardından Space Soldiers yönetiminin takımın koçuyla yolları ayırmak istediğini ancak takım oyuncularının buna karşı çıkmak istediği için böyle bir protesto yoluna gittiklerini yazdılar. Çoğunluğun görüşü bu yönde iken tersini düşünenler de var.

Topluluk üyelerindeki diğer kısım ise MAJ3R’in bu paylaşımında ironi yaptığını savundu. Alınan başarısız sonuçların ardından takım yönetiminin ve koçunun suçu oyunculara attığı yönünde tahmin yürütenler de oldu.

Tekrar hatırlatmakta yarar var, yukarıdaki yorumlar sosyal medyadan alınmıştır ve sadece birer tahmindir. Henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. En doğru ve hızlı gelişmeleri Playerbros farkıyla takip etmeye devam edebilirsiniz.

Konuyla ilgili açıklama yapılmamasına sosyal medyadan tepki yağdı


Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive