Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League: Space Soldiers’da makine durdurulamıyor!

ESL Pro League heyecanı bugün de tüm hızıyla devam etti. Temsilcimiz Space Soldiers maçlarını tamamladı. Oynadığı iki karşılaşmada da XANTARES, performansı ile göz doldurdu. İlk haritada adeta rakibine göz açtırmayan ekibimiz, ikinci haritada ise zorlanmasına karşılık geriden gelip oyunu kazanmasını bildi.

İlk harita elini kolunu sallaya sallaya!

İlk maç Cobblestone haritasında oynandı. Maçın ilk yarısı belki de kimsenin tahmin edemeyeceği bir skor ile tamamlandı. Temsilcimiz rakibine ilk yarıda bir round bile vermeyerek 15-0’lık bir skor ile tamamladı. 2. yarıda ise üst üste roundlar verilmesine karşılık 16-5’lik büyük bir fark ile maçı kazanmasını bildik. Maça özellikle XANTARES ve paz‘ın performansı damga vurdu.

Zorlanmamıza rağmen galip gelmeyi başardık!

İkinci maç cache haritasında oynandı. Rakibimiz ilk yarı CT tarafında büyük bir üstünlük kurdu ve ilk yarı 10-5 sona erdi. Ancak T tarafında kendisine gelen ekibimiz maçı 16-14 kazandı ve günü iki galibiyet ile tamamladı. G2 takımında Kennys, CT tarafında gösterdiği performans ile takımını sırtlayan isim oldu. AWP performansı ile eski günlerini aratmadı.

Makine durdurulamıyor!

Oynanan her iki haritada da muhteşem bir performans sergileyen Xantares, takımını sırtlayan en önemli isim olarak göz doldurdu. Oynanan iki maçta toplam 48 kill alan xantares, 1. maçta 1.59, 2. maçta ise 1.35 rating ile yıldızlaştı.

Umarız temsilcimiz galibiyet serilerine devam eder ve ülkemizi büyük turnuvalarda temsil eder.

Karşınızda VACTARES!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive