Connect with us

Güncel

Mansur Yavaş Twitch kanalı 150 bin takipçiye ulaştı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Twitch kanalı 150 bin takipçiye ulaştı!

Mansur Yavaş Twitch

Yakın bir zaman çok büyük ses getiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitch kanalı 150 bin takipçiye ulaştı. Dün paylaşılan bir gönderi ile Twitch‘e ilk adımını atan Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanı Mansur Yavaş, Twitch’in sevilen isimleri ile editlenmiş olan bir video paylaşmıştı. O videoyu hatırlayalım!

Pqueen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile 17 Mart Çarşamba günü Twitch üzerinden bir yayın gerçekleştirecek ve bu yayın şimdiden tüm dikkatleri üzerine toplamış durumda. Özellikle Twitch’e böyle güzel bir giriş yapan ABB başkanı şimdiden Twitch’te 150 bin takipçiyi geçmeyi başardı. Kanal açıldığından beri inanılmaz bir takipçi artışı oldu ve daha önümüzde çarşamba günü yapılacak olan Pqueen ve Mansur Yavaş yayını var. Bu da insanların aklına “bu yayını kaç bin insan izleyecek?” sorusunu getirdi.

Çarşamba günü yapılacak olan yayın Türkiye Twitch izlenme rekorunu kırabilecek mi?

Mansur Yavaş, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı. Yarınların umudu olan gençlere güveniyor ve inanıyor. Onların fikirlerini dinlemek, Ankara’nın yarınlarını gençlerle birlikte inşa etmek istiyor. Fikri olan, geleceğimizi şekillendirirken öneride bulunmak isteyen herkese kapısı açık.” ifadelerini de kanalın açıklama kısmına ekledi. Kanala ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Pqueen Mansur Yavaş ile yayın yapacağı tarihi duyurdu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel