Connect with us

Espor

McLaren Racing, İngiltere’deki espor tesisini tanıttı!

İngiltere merkezli motor sporları takımı McLaren Racing, espor tesisini duyurdu.

İngiltere merkezli motor sporları takımı McLaren Racing, espor takımının antrenman yapabilmeleri, yarışmaları ve içerik üretmeleri için bir alan olan McLaren Shadow Studio espor tesisini duyurdu. 

Tesis, programın büyümesini desteklemek için bir dizi ortak ekipmana sahip olacak. McLaren Shadow Studio, Dell Technologies’in performans oyun markası Alienware’den Aurora R10 PC’ler ve Kavisli Oyun Monitörleri ve bir dizi başka ekipmanla donatılacak. 

McLaren Racing Lisanslama, e-ticaret ve espor Direktörü Lindsey Eckhouse şu sözlere yer verdi: 

“Bu bağlantı arasında köprü kurmaktan ve erişimimizi e-sporun ötesine geçerek oyun alanına genişleterek bir sonraki bölüme geçmemize yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.” 

McLaren, ‘oyun ve gerçek dünya yarışlarının kesiştiği noktada performans fırsatlarını keşfetmek’ için 2017’de resmi olarak espor arenasına giriş yapmıştı. 

McLaren, dünyanın en önde gelen yarış markalarından biridir ve espor alanına yaptığı yatırım, sektöre hoş bir katkıdır. Bu programın yetenekli oyuncuları nasıl geliştirdiğini ve gelecekteki içeriğin nasıl görüneceğini görmek ilginç olacak.


İlginizi Çekebilir:

PGL, CS:GO Major 2021 konumuyla ilgili güncelleme yaptı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor