Connect with us

Espor

Mersin Zula Şampiyonası 19 Mayıs’a özel olarak düzenlenecek

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve TESFED’in katkılarıyla Mersin Zula Şampiyonası düzenlenecek.

Mersin Zula Şampiyonası 19 Mayıs'a özel olarak düzenlenecek

Zula, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Espor Federasyonu’nun (TESFED) katkılarıyla Mersin Zula Şampiyonası düzenleyecek. Düzenlenen şampiyonanın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda gerçekleşecek finalinde toplam 250 bin Zula Altını ödül verilecek.

Zula’nın geliştiricisi InGame Group tarafından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen ve toplam 250 bin Zula Altını ödül havuzuna sahip şampiyona için başvurular başladı.

Mersin’de yaşayan oyunculara özel olarak düzenlenen şampiyonaya, Mersin’de ikamet eden ve 15 yaşından büyük tüm oyun severler katılabilecek. Herkes Tek modunda gerçekleşecek şampiyona için espor.zulaoyun.com adresinden online başvuru yapılabilecek.

İlk karşılaşmaları 18 Mayıs Pazartesi günü yapılacak şampiyonanın finali, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gerçekleştirilecek. Elemeleri geçip rakiplerini yenen oyun severler arasındaki final karşılaşmalarının ardından, bu özel turnuvanın şampiyonu belli olacak. Mersin Zula Şampiyonası’nda ilk dörde giren oyunculara, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Başarı Belgesi ve Madalya verilecek.

Turnuvaya katılmak isteyen oyuncular başvurularını 12-19 Mayıs tarihleri arasında espor.zulaoyun.com adresinden online olarak yapabilecekler.


İlginizi Çekebilir:

BU ÇOCUK YOK EDİYOR! – En İyi Anlar: cNed

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor