Connect with us

Espor

Mert Altıntop UNICEF’e 40.000 Dolar Bağışta Bulundu!

Temsilcimiz Mert ‘iMertAL’ Altıntop Gamers Without Borders turnuvasına çeyrek finalde veda etti.

Mert Altıntop

Temsilcimiz Mert ‘iMertAl’ Altıntop, Dünya’nın en büyük hayır turnuvası olan Gamers Without Borders’a son sekize kaldıktan sonra maalesef veda etti. Profesyonel arenada FIFA oynayan azılı oyuncularımızdan olan Mert Altıntop’un ise bu konuda yadsınamayacak başarıları bulunuyor.

2019 yılında Türkiye Espor Federasyonunun düzenlediği ilk Vodefone FreeZone Türkiye Kupası’nın şampiyonu olan oyuncumuz, 19 yaşındaki Alman temsilcisi Denis ile oynadığı maçta turnuvaya veda etti.

Ödül havuzundan aldığı 40.000 dolarlık payı UNICEF’e bağışladığını söyleyerek hayranlarının takdirini de toplayan Mert ‘iMertAl’ Altıntop’u Playerbros ekibi olarak tebrik ediyoruz!

FIFA 2020’de Türkiye şampiyonluğu ve Dünya yirmi birinciliği, FIFA 2021’de ise Avrupa dokuzunculuğu kazanan oyuncumuz aynı zamanda milli takımda oynuyor. Şu anda Futbolist’te oynayan Mert ‘iMertAL’ Altıntop, geçtiğimiz sene Haziran ayının ilk haftasında haftalık sıralamada namağlup olarak Dünya birinciliğine yükselmişti.

Mert ‘iMertAL’ Altıntop’un eski takımı olan Galatasaray Espor ise oyuncularının Dünya birincisi olduğunu yaptığı paylaşımla açıklamış ve takipçilerini gururlandırmıştı.

2020 yılının Eylül ayında Galatasaray Espor’dan ayrılarak Futbolist takımına katılan oyuncumuzun başarıları ise her geçen gün artmakta.


Türkiye Espor Futbol Ligi’nde 29. haftanın en değerli 11’i duyuruldu!

 

 

FPS ve TPS hayranı; şüpheli, karamsar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor