Connect with us

Espor

Mesut Özil’in menajerinden espor açıklaması

Mesut Özil’in menajeri Söğüt: “Mesut, futboldan sonra belki de bir espor oyuncusu olacak”

Mesut Özil’in menajerinden espor açıklaması

Kariyerinde daha önce Schalke 04, Werder Bremen, Real Madrid, Arsenal ve son olarak Fenerbahçe forması giyen Mesut Özil, geçtiğimiz yıllarda M10 Esports isimli bir espor takımını hayata geçirmesi ile gündemimize gelmişti. Şimdi ise sevilen futbolcu, menajeri Erkan Söğüt’ün açıklamaları ile gündeme geliyor.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere merkezli The Telegraph’tan Jason Burt’e konuşan Erkan Söğüt, futbolcunun geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Fanatik’te yer alan bilgilere göre Söğüt, Özil’in kariyerinde bundan sonra başka bir takımda oynayacağını sanmadığını dile getirirken, “Sadece Fenerbahçe, bu kadar. Sözleşmesinin bitmesine iki yıl daha var, eğer mecbur kalırsa başka kulüp aramaktansa emeklilik olasılığı daha yüksek.” dedi.

Mesut Özil futbolun ardından espora giriyor

Verdiği röportajda Mesut Özil’in futboldan emekli olmasının ardından yapacaklarına da değinen Söğüt, futbolcunun espora gireceğini söyleyip, “Mesut, futboldan sonra espora daha fazla yönelecek, belki de bir espor oyuncusu olacak. Dürüst olmak gerekirse, Fortnite’da gerçekten iyi ve bence bir gün yarışırsa şaşırmam.” ifadelerini kullandı.

Mesut Özil’in espor dünyasındaki ağırlığını arttıracak olması hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

Rapçi Canbay, Surreal Esports ekibine dahil oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor