Connect with us

LoL

Meteos: “Sneaky’i göndermek C9’ın yaptığı en büyük hata!”

sneaky

Orman oyuncusu William “Meteos” Hartman eski takım arkadaşı Zachary “Sneaky” Scuderi ile ilgili Riot Games’in son röportaj videosunda konuştu.

Cloud9’in 2020 sezonu başlamadan önce Zachary’i yedeğe almasının çok büyük bir hata olduğunu söyleyen Meteos “Cloud9’ın Zachary’i yedeğe çekmesi yaptıkları en büyük hata. Çünkü o çok iyi. Herhangi bir durumu çok iyi idare edebiliyor ve ona kaynak ayırırsanız sizi gerçekten taşıyor. En kötü duruma bile koysanız o durumun içinden olabileceğin en iyisi şeklinde kurtuluyor.” gibi sözlerle açıklamasına devam etti.

Ayrıca Yiliang “Doublelift” Peng de Sneaky ile ilgili bazı övgülerde bulundu. Ondan önce LCS’de sadece Sun “Cody Sun” Li-Yu ve Jesper “Zven” Svenningsen’in iyi ADC’ler arasında gösterilebileceğini söyledi. Ayrıca Doublelift bir yayınında da LCS’in en iyi ADC’lerinin Zven, Sneaky ve kendisi olduğunu söylemişti.

Kariyerinin çoğunda underrated olarak görülen oyuncu son dönemde bağımsız tam zamanlı yayıncı olmaya karar verdi fakat eğer doğru fırsat eline geçerse tekrar LCS’de oynayacağını belirtti.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

LoL