Connect with us

Espor

Mevsim Ödülleri Sahiplerini Bekliyor

Oldukça çekişmeli ve iddialı geçen lig aşamasının ardından sıra Mevsim Ödülleri’ne gelindi. 2017 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nin en iyilerini belirleyecek olan bu ödüller dört ayrı kategoride dağıtılacak.

Yaz mevsiminin en iyilerini sen seç!

Mevsim boyunca performansı ve istatistikleriyle ön plana çıkan oyuncuların ödüllendirileceği Mevsim Ödülleri için oylamalar ziyaretçilere açıldı. Sadece Yaz Mevsimi lig aşamasını kapsayan ödüller dört farklı kategoriye ayrılıyor.

En Çok Gelişen Oyuncu: Daha önce Şampiyonluk Ligi’nde boy göstermiş, çaylak olmayan ve geçtiğimiz mevsimlere göre kendini en çok geliştiren oyuncuya verilen ödül.

Mevsimin Çaylağı: Daha önce hiçbir profesyonel ligde en üst seviyede oynamamış (oynadığı ülkelerde Yükselme Ligi’nin üstü seviyeye çıkmamış) oyuncular arasından en iyi performans gösteren oyuncuya verilen ödül.

En İyi Beş ve Koç: Kendi rollerinde en iyi olduğunu kanıtlamış oyunculara verilen ödül.

En Değerli Oyuncu: Mevsim boyunca gösterdiği performansla ligde etkisini en çok hissettiren oyuncu.

Eğer siz de kendi kategorilerinde yılın en değerli oyuncusuna oy vermek istiyorsanız buraya tıklayarak oylama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor