Connect with us

Espor

Mevsimin Çaylağı Mocha Oldu

Riot Games

2017 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi ödülleri sahiplerini bulmaya devam ediyor. Ödül Crew Esports’un destek oyuncusuna gitti. Mevsimin çaylağı Mocha oldu. Mocha bu mevsim gösterdiği performansla takımını üst sıralara taşıyan isim olmuştu.

Toplam 6 aday arasından seçildi

Crew’un destek oyuncusu Mocha 6 kişilik bir aday listesinden seçildi.

Adaylara bir göz gezdirelim:

  • Kairos Plz
  • Mocha
  • reje
  • Smoke
  • Tolerant
  • Umuut

Bu zorlu rakipler arasından birinci gelen ve ödülü kazanan Crew Esports oyuncusu Mocha’yı tebrik ediyor ve play-off’larda başarılar diliyoruz.

Mevsimin çaylağı jürisi de şu şekildeydi: Secondbest, Regarnur, tonbaliklimakarna, Scarlet, Trielbaenre, NoelDayı, Euphony, Hetzenauer, Pades, Lelouch, Realen, S0NSTAR, Lethilion, Blumigan.

Takımın can kurtaranı

Crew Esports Mocha’nın dışında kadrosunda birçok yetenekli oyuncu barındırıyor. Bunların başında bir çoğumuzun yakından tanıdığı ligimizin en eski oyuncularından Elwind bulunuyor. Elwind kaldığı yerden takımına maksimum katkıyı vermeye devam ediyor. Genellikle oyunu taşıyabilecek şampiyonlar seçen Elwind takımın en tecrübeli isimlerinden biri konumunda.

Crew Eports takımının yetenekli nişancısı Madness da bu sezonun formda isimlerinden. Her geçen gün kendini geliştiren nişancı takım kadrosunun ana isimlerinden biri haline geldi. Son dönemlerde kendisini sıkça Tristana oynarken görüyoruz.

Takımın bir başka önemli ismi de orta koridordaki Naehyun. Naehyun EU LCS’den ligimize gelmiş ve Crew’un vazgeçilmez isimlerinden biri olmuştu. Kendisini daha çok Orianna’ya ligde görmeye alışık olduğumuz oyuncu takımının ana hasar kaynağı konumunda. Takım savaşlarında muhteşem oyunlar sergileyen Naehyun bakalım önümüzdeki play-off eşleşmelerinde aynı performansını devam ettirebilecek mi, hep birlikte izleyip öğreneceğiz…

Mocha bu takım kompozisyonunda tam bir can kurtaran görevi görüyor. Alt koridorda Madness’la yakaladıkları uyumla birlikte yükselişe geçen Mocha takım savaşlarında da çok iyi işler çıkarıyor. Zaten mevsimin çaylağı seçilmesinin ana sebebi de bu can kurtaran görevindeki başarısı.

İstatistikler Mocha diyor

Mocha aynı zamanda ligin en yüksek ikinci KDA’sına ve asist skoruna da sahip. Ligin en çok asist yapan ismi Zergsting olurken en yüksek KDA’ya da Rogu sahip. Her ne kadar bu iki istatistikte de birinci olamasa da, daha birçok istatistik de dahil çoğu sayıda başarılı oluşu, Mocha’nın mevsimin çaylağı oluşunu istatistiklerle kanıtlıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor