Connect with us

Espor

Mevsimin En Değerli Oyuncusu Frozen

Riot Games

Türkiye Büyük Finali yolunda ödüller sahiplerini bulmaya devam ediyor. Yarı final maçlarının hemen öncesinde mevsimin en değerli oyuncusu Frozen seçildi. 1907 Fenerbahçe’nin Koreli orta koridor oyuncusu Frozen ligimize daha bu sene katılmasına rağmen herkesi oyun tarzıyla büyülemeyi başardı.

Herkesten tam puan aldı

Bu ödül için bir sürü kıstas olmasına rağmen Frozen bütün jüri ve koçlardan tam puan almayı başardı. Oylamanın bütün etkenleri şu şekilde:

  • Mevsim boyunca alınan maçın adamı ödülleri
  • Bütün takımların koçlarının oyları
  • Takım temsilcileri tarafından verilen oylar
  • Riot Games jürisi oyları

Mevsim boyunca muhteşemdi

Bütün mevsim boyunca neredeyse kusursuza yakın oynayan Koreli oyuncu Frozen özellikle Taliyah oyunlarıyla epey dikkat çekmişti. Takımının ana hasarını sağlayan oyuncu her maç çok iyi performans göstererek takımını adeta zirveye taşıyan isim olmuştu. Bu üstün oyunla lig aşamasını birinci bitiren Fenerbahçe, yarı finalde rakibini 3-0 geçerek adını finale yazdırmayı başarmıştı.

Frozen TBF’de sahnede

19 Ağustos’da Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek Türkiye Büyük Finali’nde Frozen da sahnede olacak. Mevsim boyunca gösterdiği performanstan dolayı da bütün gözler tabii ki Frozen’ın üzerinde olacak. 1907 Fenerbahçe takımı Rift Rivals turnuvasını yenilgisiz kazandığında Frozen ilk kupasını kaldırmıştı. Şimdi kupa kaldırma fırsatı Frozen için tekrar mevcut. Cumartesi günü oynanacak final mücadelesinde Frozen’ın performansını büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor