Connect with us

Espor

Mevsimin En İyi Nişancısı reje Oldu

Riot Games

TBF yolunda ilerlerken bir başka ödül daha sahibini buldu. Mevsimin en iyi nişancısı ödülü P3P takımında forma giyen reje’ye gitti. Beşincilik maçından önce açıklanan ödüle kendi bile inanamayan P3P’in nişancısı, ödülü alırken fazlasıyla heyecanlıydı.

Takımın bütün taktiği reje’nin üzerinden oluşturuluyor

P3P’in en önemli ve büyük ihtimalle de tek taktiği “nişancıyı koru” taktiğinin kilit oyuncusuydu reje’ydi. P3P genellikle reje’nin etrafında bir takım oluşturarak kendisini taktiğin merkezine koyuyordu. Nişancıyı koruyabilecek şampiyonlar seçildikten sonra reje de çok rahat bir şekilde hiper taşıyıcı olarak adlandırabileceğimiz Vayne, Draven ya da Kog’Maw gibi şampiyonları tercih ediyordu. Bu taktik ligin son haftalarında oldukça etkili olurken play-off maçlarında çuvalladı.

Sosyal medyada tepkilere sebep oldu

En iyi nişancı ödülünü alan reje’ye ve ödül jürisine sosyal medyadan tepkiler geldi. Büyük bir kitlenin görüşü ödülü reje’nin hak etmediği yönündeydi. Bu eleştiriler kimi zaman daha yapıcı kimi zaman da doğrudan hakaret içeren düşüncesiz seviyelerdeydi. Topluluğun saygı gösterdiği isimler bu küfürlü yorumlara şiddetle karşı çıkarak duruşlarını göstermeye çalıştı.

P3P ligde kalmaya çalışacak

Geçtiğimiz gün Dark Passage’la 5.lik maçına çıkan P3P bu seriden 3-0’lık bir skorla mağlup ayrılmıştı. Takım Çarşamba günü Oyunhizmetleri takımıyla ligde kalma maçına çıkacak. Bu maçta P3P’in Danimarkalı nişancısı reje’nin performansı maçın kaderini belirleyecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor