Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

MIBR, BLAST Pro Series Moscow’a davet edildi!

Sıkıntılı bir dönem geçiren MIBR, BLAST Pro Series Moscow’a davet edildi.

MIBR, ESL One Cologne

Kadrosundaki sorunlar nedeniyle sıkıntılı bir dönem geçiren ve turnuvalardan bekledikleri sonuçları alamayan MIBR, BLAST Pro Series Moscow’a davet edildi.

CS: GO Dünya Sıralaması listesi güncellendi

MIBR, BLAST Pro Series Moscow’da!

13-14 Eylül tarihleri arasında oynanacak olan turnuvada her zaman olduğu gibi altı takım mücadele edecek. 250 bin dolarlık ödül havuzunda takımlar kendi paylarına düşen en yüksek ödülü kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. Turnuvada MIBR’ın yanı sıra ENCE, Natus Vincere ve NiP yer alıyor. Turnuvaya katılacak olan son iki takım ise önümüzdeki günlerde belli olacak gibi duruyor.

MIBR’da coldzera’nın önce üç turnuva oynayacağını açıklamıştı ancak daha sonra bu karardan vazgeçildi ve oyuncu direkt yedeğe çekilmişti. Takım şu an katıldıkları turnuvalarda koçlarıyla oynuyorlar. Ancak ekip sosyal medya hesaplarından kadro yapılanmasına gideceğini ve takımı yeniden zirveye yaklaştıracak kadronun çok yakında kurulacağını açıklamıştı.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive