Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

MIBR kadroda inaktif olarak yer alan boltz ile yollarını ayırdı

MIBR 21 yaşındaki CS: GO oyuncusu boltz ile yollarını ayırdı.

Brezilya ve Dünya CS: GO arenalarının en önemli ekiplerinden MIBR, Brezilyalı inaktif oyuncusu boltz ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Kulübün resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada MIBR bünyesinde bulunan Immortals’ın oyuncusu boltz’a teşekkür edilerek yolların ayrıldığı bildirildi. 21 yaşındaki oyuncu Twitter hesabı üzerinden bir resim paylaşarak “Despedida/farewell Immortals” notunu düştü ve altında da uzun bir açıklamanın olduğu bir linke yer verdi. Oyuncunun bundan sonraki dönemde ne yapacağına dair ise şimdilik bir açıklama gelmedi.

https://twitter.com/mibr/status/1068578369095139329

Kariyerine 2013 yılında Downstage takımıyla başlayan Brezilyalı, Luminosity Gaming ile birlikte tanındı. Daha sonrasında Tempo Storm ve Immortals için mücadele eden oyuncu, kariyerinin altın çağını ise Immortals’da geçirdi. Daha sonra kısa bir dönemi SK Gaming’de kiralık geçiren oyuncu, Immortals’ın MIBR bünyesine geçmesiyle birlikte MIBR’ın oyuncusu oldu. MIBR ile Sadece ESL One Cologne 2018’de mücadele eden boltz, 14 Temmuz’dan beri inaktif olarak kadroda yer alıyordu.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive