Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

MIBR’de beklenmedik ayrılık!

Brezilyalılar tecrübeli isme veda etti!

MIBR'de beklenmedik ayrılık!

Brezilya’nın en başarılı CS:GO takımı olan Gabriel “FalleN” Toledo önderliğindeki MIBR, bugün yapılan açıklama ile takımdaki beklenmedik bir ayrılığı duyurdu.

Duyuru ile birlikte takım koçu Wilton “zews” Prado’nun ayrılığı kesinleşti. Brezilyalı taraftarlar ayrılığı Twitter üzerinden öğrendi.

 

32 yaşındaki tecrübeli koç, 15 ay önce takıma dahil olmuştu. 2 yıllık Team Liquid macerasının ardından yeniden evine, Brezilya’ya dönen zews, MIBR’ın çöküşünü durduramadı ve 15 aylık bu birliktelik sona erdi. Tecrübeli koç, Liquid’den gelirken yanında eski dost Epitacio “TACO” de Melo’yu da getirmişti. TACO ve zews transferleri, MIBR’ın eski ihtişamlı günlerine dönmesine yetmedi.

Yaptığı açıklamada ayrılıkla ilgili sözlere yer veren zews, takımın başarıya olan inancının kalmadığını ve bu konuda kendinin de büyük suç sahibi olduğunu belirtti. Takımın iyiliği doğrultusunda doğru kararlar veremediğini söyleyen isim, kendi suçunu da kabul ettiğini taraftarlar ile paylaştı.

MIBR’de zews’ın boşluğunu dolduracak isim ise, takımın menajeri Ricardo “dead” Sinigaglia olacak. Menajerliğinin yanı sıra koçluk görevine de soyunacak olan ismi, kaptan FalleN bir Twitch yayınında dile getirdi. İşte zews’ın ayrılı sonrasında güncel MIBR kadrosu:

Brazil Gabriel “FalleN” Toledo
Brazil Fernando “fer” Alvarenga
Brazil Epitacio “TACO” de Melo
Brazil Vito “kNgV-“ Giuseppe
Argentina Ignacio “meyern” Meyer

Brazil Ricardo “dead” Sinigaglia (koç/menajer)

 


 

İlginizi çekebilir:

 

Turkey5 adım adım MDL’e!

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive