Connect with us

Espor

Microsoft’dan oyunseverleri üzecek zam

Microsoft Türkiye’den oyuncuları üzecek açıklama geldi.

Dolar kurunun yükselmesiyle birlikte Microsoft Türkiye bu duruma sessiz kalamadı ve yeni aldığı bir kararla 15 Ekim tarihinden itibaren Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass’e oyunseverleri üzecek fahiş bir zam kararı aldı.

Microsoft paketlerinden Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass’in 29 lira olan aylık ücreti 59 liraya çıkacak. Yıllık Xbox Live Gold üyeliği ise 179 liradan 439 liraya yükselecek. Yıllık ücretteki 260 TL’lik bu büyük artış oyunseverler tarafından büyük bir tepkiyle karşılandı.

Peki nasıl tasarruf yapabilirsiniz?

Eğer Microsoft paketlerine oyunsever olarak bağımlı iseniz yıllık Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aboneliğinde şu an bir kampanya mevcut. Eğer 15 Ekim tarihinden yıllık Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aboneliği satın alırsanız büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Yıllık üyelik ücreti 15 Ekim tarihine kadar  287 TL. Yani, 15 Ekim’den sonra yıllık aboneliğin 439 TL olduğunu düşünürsek 152 TL’lik bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Üstelik yıllık abonelik kampanyası ile birlikte Forza Horizon 3 ve Forza Motorsport 7 oyunlarını hediye olarak kazanıyorsunuz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor