Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Millenium Agency Esport CS:GO kadrosunu duyurdu

Millenium Esport Agency (@millenniumesc) CS:GO sahnesine giriş yaptı!

Millenium Agency Esport CS:GO

Duyurduğu kadrolarla birlikte Türkiye espor arenasına bomba gibi bir giriş yapan Millenium Agency Esport, yeni bir kadro duyurusuyla yine gündemde. Geçtiğimiz günlerde Zula ve Valorant kadrolarını duyuran organizasyon CS:GO arenasına giriş yaptı. Millenium Agency Esport CS:GO kadrosunu tanıttı.

Millenium Agency Esport aktif bir şekilde ESEA Open League’de ülkemizi temsil eden OurFault kadrosuyla anlaştı. Başarılı kadro Millenium Agency Esport bünyesi altında yoluna devam edecek. Kadro organizasyonun internet sitesinden yapılan açıklamayla birlikte duyuruldu. Organizasyon kadroyla ilgili şu sözleri söyledi;

”Gün geçmiyor ki Millennium Agency Esport ailesine sürekli yeni dostlarımızı ağırlıyoruz. ESL Türkiye ve ESEA Open League arenasında Millennium Agency Esport takımını temsil edecek CS:GO kadromuzu duyurmaktan çok mutluyuz. Ayrıca CS:GO arenasında iki kadromuz ile yer alacağız. İlerleyen günlerde Millennium Agency Esport CS:GO Red kadrosunu duyuracağız beklemede kalın! Birlikteliğimiz ve başarılarınız her zaman daim olsun. Hoş geldiniz çocuklar!”

Millenium Agency Esport CS:GO kadrosu hali hazırda ESEA Open League’de 5 galibiyet, 3 mağlubiyet ile başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Aynı zamanda organizasyon yaptığı açıklamada CS:GO arenasında ikinci bir kadrolarının da olacağını ve Millennium Agency Esport Red adındaki CS:GO kadrosunu yakın zamanda duyuracaklarını belirtti.

Millenium Agency Esport CS:GO Kadrosu

  • Eşref ‘jax’ Başoğul
  • Şafak Berat ‘larkeyt’ Kızılay
  • Savaş ‘Zoro2k’ Solmaz
  • Yunus ‘pl3x’ Yurt
  • Yalın ‘noteX’ Çınar

Millenium Agency Esport duyurduğu kadroyla birlikte ESL Türkiye ve ESEA Open League’de mücadele edecek. Playerbros ekibi olarak Millenium Agency Esport kulübüne başarılar diliyoruz!


İlginizi Çekebilir:

Blaze Esports Kadın PUBG Mobile takımı yeni bir şampiyonluğa ulaştı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive