Connect with us

Espor

Millennium Agency Esports CS:GO kadrosu tamamen dağıldı!

Yaşanan son ayrılık ile birlikte Millennium Agency Esports CS:GO kadrosu tamamen dağıldı!

Millennium Agency Esports CS:GO kadrosu tamamen dağıldı!
Görsel: twitter.com/millenniumesc

Yaklaşık bir hafta önce CS:GO takımı kadrosundan 3 oyuncu ile yollarını ayırması nedeniyle gündemimize gelen Millennium Agency Esports’tan yeni bir haber geldi. Son duyuruya göre takımın CS:GO kadrosu tamamen dağıldı.

24 Eylül Cumartesi günü MUZCU07, h4run ve tn4’ün ayrıldığı takımdan, 1 Ekim Cumartesi günü ise Caner “CRXX” Kaya’nın ayrıldığı yapılan paylaşımlar ile birlikte duyuruldu.

Takımda aynı zamanda kaptanlık görevini de üstlenen Kaya’nın ayrılışı CS:GO Oyuncumuz Caner “CRXX” KAYA ile karşılıklı anlaşarak yollarımız ayrılmıştır. Bize olan katkılarından dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tekrar görüşmek üzere kaptan.” sözleri ile birlikte duyuruldu.

Millennium Agency Esports’un kurucusundan gelecek açıklaması

Caner “CRXX” Kaya ayrılığının duyurulmasının ardından Millennium Agency Esports Kurucusu Toprak Kızılırmak Pirci kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı.

Açıklamasında Caner “CRXX” Kaya’nın takımda ayrılması ile birlikte Millennium Agency Esports CS:GO kadrosunun tamamen dağıldığını duyuran Pirci, takımın geleceği hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Sezon 43’e kadar yeni bir kadro oluşturmaya çalışıyoruz. Umarım sezon 43’e kadar kadromuz yetişirse güzel bir sezon bizi bekliyor diyebilirim.”


İlginizi Çekebilir:

Calyx duyurdu! Bir Türk esporcuya daha vize engeli

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor