Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Millennium Agency Esports CS:GO takımında 3 ayrılık

Millennium Agency Esports’ta 3 CS:GO oyuncusu ile yollar ayrıldı.

Millennium Agency Esports CS:GO takımında 3 ayrılık

Ülkemizde CS:GO alanında mücadele eden sınırlı takımlardan biri olan Millennium Agency Esports CS:GO takımında yeni bir ayrılık dalgası yaşanıyor. 24 Eylül Cumartesi günü takımın sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama ile takımdan 3 kişinin ayrıldığı duyuruldu.

Akşam saatlerinde yapılan paylaşımda yer alan bilgilere göre takım bünyesinde yer alan MUZCU07, h4run ve tn4 ile yollar ayrıldı. Bu bilgiye ek olarak MUZCU07’nin sadece takım ile ilişkisini değil, genel olarak espor kariyerini de sona erdirdiği detayı paylaşıldı.

Takım tarafından yapılan açıklamada “CS:GO oyuncularımızdan MUZCU07, h4run, tn4 yollarımız ayrılmıştır. Bize bu güzel heyecanı yaşattıkları in teşekkür ediyoruz. Ayrıca MUZCU07 espor kariyerini sonlandırdığını bize bildirmiştir. Kendisine gelecek kariyerinde başarılar diliyoruz.” sözlerine yer verildi.

Millennium Agency Esports’un kurucusundan açıklama

Yaşanan ayrılığın ardından Millennium Agency Esports’un Kurucusu Toprak Kızılırmak Pirci de düşüncelerini paylaştı. Pirci, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Çok heyecanlı bir sezon geçirdik. Tüm oyuncuların eline sağlık. Çok iyi bir başlangıç yaptık ve çok inanmıştık fakat başaramadık. MUZCU07’nin kariyerini sonlandırmasına da ayrıca çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Kendi şahsi kararına saygım sonsuzdur. Tekrar görüşmek dileğiyle” diye konuştu.


İlginizi Çekebilir:

ESL Pro League Sezon 16 D Grubu Dördüncü Gün Maçları Tamamlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive