Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Millennium Agency Esports’da değişim rüzgarı sürüyor

Geçtiğimiz hafta CS:GO kadrosunu duyuran takımda değişim sürüyor.

Millennium Agency Esports'da değişim rüzgarı sürüyor

Kasım ayının ilk günlerinde kurulan kadro ile tekrardan Counter-Strike: Global Offensive arenasına döndüğü duyurulan Millennium Agency Esports’da değişim rüzgarları devam ediyor. Yapılan son duyurulara göre takımdan iki oyuncu ayrılırken, iki yeni oyuncu dahil oldu.

Yeni kurulan takımdaki ayrılıklar 14 Kasım Pazartesi günü duyuruldu. Takım tarafından yapılan açıklamaya göre Muhammed “Mny4k” Keyik ve Bahadır “BaDoy0y0” Çetin, herhangi bir görüşme olmaksızın takımdan ayrıldılar.

Bu gelişmenin ardından ise CS:GO takımının yeni iki oyuncusu kısa süre içerisinde bulundu. 15 Kasım Salı günü yapılan duyurular ile birlikte yeni oyuncuların Çağatay “3NUMARA” Bağatur ve Erdi “EZENIEL” Küçük olduğu açıklandı.

Toprak Kızılırmak Pirci: “Üst ligler için de zorlayacağız”

Takımın yeni üyelerinin duyurulmasının ardından Millennium Agency Esports Kurucusu Toprak Kızılırmak Pirci, düşüncelerini Playerbros ile paylaştı.

Yeni transfer olan oyunculardan Çağatay “3NUMARA” Bağatur’un takım için deneyimli biri olduğunu dile getiren Pirci, “ESL Türkiye geçmişi olan bir oyuncu. Ezeniel de bizim için güçlü bir oyuncu. O da deneyimli ve organizasyon geçmişi bulunuyor. İlk amacımız ESEA’da Intermediate ligine çıkmak. Tabi play-off aşamasında bir üst ligler için de zorlayacağız. İstediğimiz sonuçları almayı umuyoruz.” dedi.

Millennium Agency Esports bünyesindeki hikayeleri oldukça kısa süren Muhammed “Mny4k” Keyik ve Bahadır “BaDoy0y0” Çetin’in ayrılıklarına da değinen Pirci, oyuncuların takım içerisindeki bir takım küçük problemler nedeniyle kendilerine danışmadan ayrıldıklarını dile getirip, şöyle devam etti:

“Açıkçası bize danışmadan ayrılmaları beni çok şaşırttı. Onlar için güzel şeyler olabilirdi. Her oyuncu ile iyi ayrılmak istiyoruz. Bu aşamadan sonra ise önümüzdeki maçlara odaklanıp iyi sonuçlar ile dönmek istiyoruz.”

Millennium Agency Esports CS:GO kadrosu

Takımda yaşanan değişikliklerin ardından CS:GO takımı kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Özgür “SENORm” Aygün
  • Çağatay “3NUMARA” Bağatur
  • İbrahim Halil ”ATLANTIS” Erkılıç
  • Erdi “EZENIEL” Küçük
  • Utku “kyvN” Keyvan

İlginizi Çekebilir:

Etenal Fire duyurdu! Sezgin “Fabre” Kalaycı tekrardan CS:GO arenasında

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive