Connect with us

LoL

Miss Fortune, Twisted Fate ve Graves’li yeni Tales of Runeterra sinematiği yayınlandı

Miss Fortune, Twisted Fate ve Graves’li yeni Tales of Runeterra sinematiği yayınlandı!

Legends of Runeterra’yı öne çıkarmak adına bir dizi sinematik yayınlayan Riot Games, yeni videosunu dün paylaştı. Şu ana kadar yayınlanan videolar arasında en eğlencelisi olarak öne çıkan sinematikte Miss Fortune, Twisted Fate ve Graves’i görüyoruz.

TF’nin baş aşağı bir şekilde bağlanmış haliyle başlayan videoda Miss Fortune’ın Graves’i aradığını görüyoruz. TF ortağının böyle bir tuzağa düşmeyeceğini söylediği anda ise Graves kapıdan giriyor ve Miss Fortune’u tehdit ederek ortağını bırakmasını istiyor.

Genel anlamda tüm şampiyonların karakterlerinin videoya fazlasıyla yansıtılması ve eğlenceli geçen diyaloglardan ötürü sinematik çokça beğenildi. Graves ve Twisted Fate sonunda Miss Fortune’u alt etse de MF ikilinin konuşkanlığından faydalanarak şampiyonları hapsediyor ve bir cadıya ödeme olarak veriyor. Cadı ise 1000 yıl boyunca işkence edeceğini söylediğinde MF kahramanlarımıza acıyor ve Twisted Fate’e kırmızı kartını vererek kaçmaları için fırsat tanıyor.

Kişiliklerin ekrana fazlasıyla yansıdığı sinematikten MF’i kaptan kostümüyle görüyoruz. Bu sinematikle birlikte şu ana kadar Freljord, Ionia, Shadow Isles, Demacia, Piltover, Zaun ve Noxus’tan kısa sinematikleri izledik. Geriye kalan bölgelerin ise Bandle City, Shurima, Targon, Ixtal ve Void olduğunu ekleyelim.


İlginizi çekebilir:

Dedikodulara göre Excel, yeni üst ve orta koridor oyuncularını buldu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL