Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

MNAesports CANKU7 ile yollarını ayırdı!

MNAesports ve @canku77 yollarını ayırdığını açıkladı!

MNAesports CANKU7

Türkiye merkezli espor organizasyonu MNAesports CANKU7 isimli oyuncusu ile yollarını ayırdığını açıkladı. Bu gelişme ile takımda Türk oyuncu kalmadı.

MNAesports son dönemde takipçilerinin karşısına sıklıkla transfer haberleri ile çıktı. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden oyuncuları kadrosuna katan MNAesports bu süreçte E5N, CYBER gibi oyuncuları ile de yollarını ayırdığını duyurmuştu. Bugün ise bu ayrılık haberlerine bir yenisi daha katıldı. MNAesports Cankut “CANKU7” Çelik ile yollarını ayırdığını sosyal medya hesaplarından açıkladı.

CANKU7’nin ayrılığı ile birlikte MNAesports kadrosunda kalan son Türk oyuncu da ayrılmış oldu. Takımdan ayrılığının ardından CANKU7 ise kendi sosyal medya hesaplarından gelecek durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Kendisinin başka bir takımdan teklif aldığını, bu teklifi değerlendirmek istediğini ve bu sebeple MNAesports ile sözleşmeyi karşılıklı olarak feshettiğini açıkladı. Cankut Çelik, Twitter üzerinden gelen “Yeni takım ne zaman açıklanır?” sorularına ise YAKINDA şeklinde cevap verdi.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive