Connect with us

Güncel

Mobile Legends Bang Bang Türkiye Ligi’ne Nimo TV ev sahipliği yapıyor

MLBB turnuvasında toplam 10.000 elmas ödülü için savaşabilirsiniz.

Mobile Legends Bang Bang

Mobile Legends Bang Bang Türkiye Ligi’ne Nimo TV ev sahipliği yapıyor! Toplam 10.000 MLBB Elmas ödüllü ve katılan herkesin sürpriz hediyeler kazanacağı turnuvaya kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Nimo TV Türkiye (@nimotv_turkey)’in paylaştığı bir gönderi ()


*MTL etkinliğinin organizasyon sorumlusu Mobile Legends Bang Bang‘dir. Nimo TV etkinliğin resmi yayın partneri olarak yer alır.

Mobile Legends Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang (MLBB), Shanghai Moonton Technology tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş alanı (MOBA) mobil oyunudur. İlk olarak 9 Kasım 2016’da yayınlandı; Oyun, Güneydoğu Asya’da popüler hale geldi ve Filipinler’deki 2019 Güneydoğu Asya Oyunları’nda ilk madalya etkinliği espor yarışması için seçilen oyunlar arasında yer aldı.

MLBB’de, iki rakip takım üsleri birbirine bağlayan üst, orta ve alt olarak bilinen üç şerit olan bir yolun kontrolü için kendi üssünü savunurken düşmanın üssüne ulaşmak ve yok etmek için savaşır. Minyon adı verilen daha zayıf bilgisayar kontrollü karakterler, takım üslerinde doğar ve karşı takımın üssüne giden üç şeridi takip ederek düşmanlarla ve taretlerle savaşır. Her takım, her biri kahraman olarak bilinen bir avatarı kendi cihazlarından kontrol eden beş oyuncudan oluşur. Kahramanlar Tank, Savaşçı, Suikastçı, Nişancı, Büyücü ve Destek olmak üzere 6 farklı rolde gruplandırılmıştır.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel