Connect with us

Espor

Mojito: “En kötü yarı final”

Mojito bu dönem ile birlikte Doğuş Üni Aurora’yı eski moduna döndüreceklerini düşünüyor. #PlayerbrosÖzel

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde üçüncü hafta karşılaşmaları tamamlandı. 3. haftada oynadığı 2 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılmayı başaran Doğuş Üni Aurora, ligin ikinci sırasında Galatasaray ve 1907 Fenerbahçe ile birlikte yerini aldı.

Haftanın ikinci gün karşılaşmalarının ardından Aurora’nın ormancısı Mojito, sorularımızı yanıtladı. Aurora’yı “en az yarı final gören” eski modunu döndürebileceklerini söyleyen Mojito, bu dönem için takımıyla birlikte en kötü yarı final oynamayı düşünüyor.

“En kötü yarı final diyorum.”

“Geçen senelere göre rekabet bence şu an çok fazla. Çünkü her takım birbirini yenebiliyor, ki gördük zaten bunu. Aurora’nın eskiden “en kötü yarı final oynar” modu vardı. Bu split’te Aurora’yı o moduna tekrar geri döndürebileceğimizi düşünüyorum. En kötü yarı final diyorum.”

Elwind’e Kızgın mı, Linç ile Nasıl Başa Çıktı | BAIT 2. Bölüm: Berk “ehe” Kocaman

Doğuş Üni Aurora geçtiğimiz mevsimin lig aşamasını 4. sırada tamamlamış ve çeyrek finalde Galatasaray’ın rakibi olmuştu. Galatasaray’a kaybeden ekip, ligi 5-6. sırada tamamlamıştı. Bir önceki sezonun yaz mevsimindeyse ligi 8. sırada tamamlayan Aurora, 2017 yılında iki mevsimde de 3-4. sırada yer almıştı.

Açıklamaların tamamı ve daha fazlası Playerbros YouTube kanalında sizlerle.

https://twitter.com/playerbroscom/status/1142465485994373120

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor