Connect with us

Espor

Mojito: Burada ne mental-boom, ne tilt olma hiçbiri yaşanmıyor!

Müthiş bir performans göstererek takımı 1907 Fenerbahçe’nin Kış Mevsim Finali’ni kazanmasında en önemli rollerden birini üstlenen Mojito, kariyerinin mental olarak en iyi döneminde olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz hafta takımı 1907 Fenerbahçe ile birlikte 2020 Kış Mevsimi Finali’ni kazanan Berk “Mojito” Kocaman, Playerbros’a verdiği röportajda takımın işleyişinden bahsetti.

Kış Mevsimi Finali’ni kazanmasının ardından röportaj yaptığımız Mojito, 1907 Fenerbahçe’de işlerin “düzgün ilerlediğini” ve takım bünyesinde çalışan kişilerin “nasıl iş yağıldığını bildiğini” söyledi. Aynı zamanda mental olarak kariyerinin en üst seviyesine de şu anda ulaştığını söyleyen tecrübeli ormancı, 1907 Fenerbahçe’nin eski takımlarına oranla çok daha kurumsal olarak yönetildiğini ve mental-boom veya tilt olması için hiçbir ortam olmadığını da açıkladı.

Bir oyuncu olarak da 1907 Fenerbahçe’deki gelişiminin eski takımlarına oranla nasıl olduğunu kıyaslayan Mojito şöyle konuştu; “Sabah kalktım, kafamda ne var? Daha iyi jungler nasıl olabilirim. Ancak önceki oynadığım bazı takımlarda şöyle oluyordu. Sabah kalktım, acaba bugün hangi sorunlarla yüzleşeceğim… Bu aradaki fark çok etkiliyor bir oyuncunun gelişimini.”

Röportajın devamına aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler!

 

Sadece esporu değil her türlü sporu seven, takip eden, spor yönetimini bilen bir iletişimci.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor