Connect with us

LoL

Mojito Elwind’in iddiaları ve eski takımı hakkında konuştu

Mojito Elwind’in iddialarına cevap verdi.

Mojito Elwind’in kendisi hakkında öne sürdüğü iddialara ve eski takımınyla ilgili sorulara cevap verdi. Ormancı, Elwind’in iddiaları için sonu doğru dedi.

tonbalıklımakarna’nın YouTube programına konuk olan Mojito, gündemde yer alan Elwind’in iddialarına ve eski takımıyla geçirdiği döneme dair konuştu. Birçok konu hakkında yorum yapan ve açıklık getiren oyuncu, ortaya yeni iddialar da attı.

Troll’ledim benim için “kötü oynadım” demek

Elwind oyuncu hakkında konuşurken, hata yaptığında veya kötü oynadığında “troll’ledim” diyor demişti. Bu iddiaya cevap veren Mojito, yabancılarda kötü oynayan birine kötü oynadın denilmediğini, onun yerine troll’ledin tarzında konuşulduğunu söyledi. Kendisinin de kötü oynayan veya hata yapan birine kötü oynadın yerine bunu kullandığını belirtti.

Kaan’ın anlattıklarının sonuç kısmı doğru

Elwind’in o meşhur yayınında söyledikleri içinse sonuç kısmına kadar doğru dedi. Ancak oyuncuya göre sonuç kısmı doğru olsa da sonuca kadar anlattıkları kesinlikle yanlış. Bu konuya birçok örnek veren isim, Coco’nun yedek kalmasıyla ilgili olarak “yedek kaldığı doğru ama benim yüzümden değil” dedi.

Elwind: “Ormancımız Mojito olduğu sürece hiçbir feedback’i dinlemeyeceğim”

Kaan’ın o döneme dair davranışları hakkında da konuşan oyuncu, Elwind’in takım koçuna ormancılarının Mojito olduğu sürece kendisini dinlemeyeceğini söylediğini iddia etti.

Takım sahibimiz bir dönem çok moral verdi ama sonra değişti

Takım sahibi hakkında da açıklama yapan oyuncu, takım sahibinin kendisine bir dönem çok destek verdiğini ancak daha sonra değiştiğini söyledi.

İşte o programın tamamı

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL