Connect with us

Güncel

Monster Notebook Yeni Genel Merkezine Taşındı

Lider oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, yeni binasına taşındı.

Monster Notebook Yeni Genel Merkezine Taşındı

Özellikle oyuncu Notebook’ları ile Türkiye ve Avrupa piyasasında kendine iyi bir yer edinen Monster Notebook, İstanbul’daki yeni genel merkezini tanıttı. Oyuncu laptopları üreten firma yeni genel merkezine yirminci yılında taşındı.

İstanbul, Kozyatağı’na taşınan genel merkezde 19 Şubat Çarşamba günü bir de basın buluşması gerçekleştirildi. Bu toplantıda şirketin CEO’su ve kurucusu İlhan Yılmaz birtakım açıklamalarda bulundu.

Monster Notebook CEO’su: “Avrupa’nın en büyük oyun ve deneyim mağazasını açıyoruz.”

Basın mensupları ile bir araya geldiği buluşmada 2020 yılında Avrupa pazarına yönelik yatırımlarını arttıracağını söyleyen Yılmaz, “Çok yakında Berlin’de yaklaşık 1000 metrekare büyüklüğündeki bir alanda Avrupa’nın en büyük oyun ve deneyim mağazasını açıyoruz.” dedi.

Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek bilgisayar markası olduğunu belirten İlhan Yılmaz, “20 sene önce çıktığımız bu yolculukta kullanıcılar ile ömür boyu dostluk kurmayı amaçladık, tüm çalışmalarımızı bu titizlikle sürdürdük. Bugün Türkiye’nin en çok bilinen markalarından biriyiz. Bilgisayar markaları arasında müşteri memnuniyeti en yüksek ve en çok teşekkür edilen markayız. Bununla yetinmedik, yurt dışındaki kullanıcılara yeni pazarlara açılmak için yeni yatırımlarda bulunduk.Yirmi yıl önceki heyecanla ve azimle faaliyetlerimize devam ediyoruz.” sözleri ile yolculuklarını özetledi.

Yılmaz, konuşmasının sonunda satış sonrası destek konusundaki hizmetlerinden ve bu hizmetlerde mükemmel müşteri deneyimini hedeflediklerini belirtti.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Güncel