Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

mousesports ve BIG bugün çeyrek final maçlarına çıkıyor!

mousesports ve BIG az sonra çeyrek final maçlarına çıkıyor.

İki Alman devi mousesports ve BIG bugün ESL One New York Avrupa Kapalı Elemeleri’nde maça çıkıyor. Tüm gözler woxic ve XANTARES’in performanslarında olacak.

Nickmercs canlı yayında evlilik teklifi etti

mousesports ve BIG, ESL One New York yolunda!

İki temsilcimizin takımlarının maçları 13:00’da başlayacak. mousesports ilk olarak Sırbistan takımı CR4ZY ekibine karşı oynayacak. Son dönemde büyük bir çıkış yakalayan ekip, en iyi takımların yer aldığı listenin 18. sırasında yer alıyor. Onlar için de kendilerini gösterme fırsatını yakalayacakları bir maç olacak bu karşılaşmayı ESL TV Twitch kanallarından izleyebilirsiniz.

BIG ise nispeten daha fazla tanınan Tricked ekibine karşı oynayacak. Danimarka ekibi bir dönem çıkış yaptıktan sonra şu sıralar uzun bir durgunluk dönemine girdi ve en iyi takımlar sıralamasında 22. sırada yer alıyor.

bo3 formatında oynanacak çeyrek final maçlarını ESL TV’nin Twitch kanallarından takip edebilirsiniz. ESL One New York yolunda takımların büyük mücadele verdiği kapalı elemelerden çıkacak takım direkt olarak turnuvaya katılmaya hak kazanacak. Turnuvaya Avrupa kapalı elemelerinden sadece bir takım katılacağı için takımların tek şartı kazanmak olacak. Maçların sonuçlarını ve detaylarını Playerbros’tan takip edebilirsiniz.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive