Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

mousesports oyuncusu Snax’in yedeğe çekilebileceği söyleniyor

Snax’in yedeğe çekilebileceği gündeme geldi.

Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen ESL One New York 2018 turnuvasını şampiyon olarak tamamlayan mousesports‘un yıldız oyuncusu Snax‘in yedeğe çekileceği konuşuluyor.

VPEsports‘un yayınladığı habere göre son zamanlarda pek iyi sonuçlar alamayan mousesports’da faturanın Polonyalı oyuncu Januzs “Snax” Pogorzelski’ye kesileceği iddia edildi. Geçtiğimiz gün BIG karşısında alınan mağlubiyetle birlikte StarSeries i-League Season 6‘dan elenen mousesports, yeni bir hamle yapacak. Snax’in gelişiyle birlikte yedeğe çekilen ve sonrasında ise Cloud9’a kiralanan Slovak oyuncu Martin “STYKO” Styk‘ın ilk beşe tekrardan geri dönmesi planlanıyor. Başka oyuncuların da beşinci olarak takıma katılması muhtemel ama STYKO‘nun geri dönmesi diğer oyunculara göre çok daha ağır basıyor. Çünkü Slovak yıldızın mousesports ile devam eden bir sözleşmesi bulunuyor.

Snax’in son maçlarda sergilediği performanslara bakacak olursak pek fazla iç açıcı olmadığını görebiliriz. Oyuncu takımıyla birlikte turnuvada tam 5 maça çıktı. Bu 5 maçın sadece 2 tanesinden galibiyetle ayrılan mousesports, turnuvaya veda etti. Turnuvada 74 kez öldüren Snax, bunun karşılığında ise tam 97 kez öldü. Bu performanslar sonrasında esporseverler tarafından bir yorum daha sık sık dillendirilmeye başlandı. Halihazırda chrisJ ve oskar gibi Snax’e benzer oyun yapısına sahip oyuncuları kadrosunda bulunduran ekipte Snax’in eskisi kadar verimli olamayacağı söylendi.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive