Connect with us

Espor

Cloud9’a transfer olacağı iddia edilen suNny için ENCE iddiası gündeme geldi

mousesports oyuncusu sunNy’nin IEM Katowice 2019’u ikinci olarak tamamlayan ENCE’e transfer olacağı iddia edildi.

mousesports‘un Finlandiyalı oyuncusu suNny hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Oyuncunun adı bu sefer de ENCE ile anılıyor.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde oyuncunun, flusha ve Zellsis ile yollarını ayıran Cloud9‘a transfer olacağı iddia edilmişti. Daha sonrasında ise bu konuyla alakalı bir gelişme yaşanmadı. Uluslararası espor medyalarından Dexerto, Finlandiyalı oyuncunun eski takımı ENCE’e transfer olacağını iddia etti. İddiaya göre Cloud9’a transferinin sonuçlanmayacağı belirtilen suNny ile ENCE ekibi ilgileniyor. Son zamanların en sürpriz takımlarından ENCE’in oyuncuyu “rifler” rolünde kadrosunda görmek istediği iddia edildi. suNny, 2016 yılının neredeyse tamamında ENCE formasını giymişti. Ayrıca ENCE, oyuncuyu 2013 yılında da 1 ay gibi bir süreyle kadrosunda bulundurmuştu. Oyuncu hakkında daha önce gündeme gelen iddianın detaylı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz:

Cloud9, kadrosunu suNny ile tamamlayabilir

Bu transfer hamlesinin gerçekleşmesi halinde ENCE’in kadrosunda bulundurduğu oyuncu sayısı altıya yükselecek. Bu durumda hangi oyuncunun kadro dışı kalacağıyla alakalı ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı. mousesports cephesinde ise bu ayrılık yaşanırsa aktif kadroda mücadele eden sadece 2 oyuncu kalacak. O isimler de oskar ve ropz. Bu 2 oyuncunun yanı sıra inaktif olarak chrisJ ve STYKO da takım kadrosunda yer alıyor. mousesports hakkında ise karrigan, frozen ve woxic iddiaları ortaya atılmıştı. Hatta oyuncuların beraber antrenmanlara başladığı bile tespit edilmişti. Bu konu hakkındaki daha detaylı haberimize ise buradan ulaşabilirsiniz:

mousesports, woxic ve karrigan ile antrenmanlara başladı

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor