Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

mousesports ve woxic IEM Sydney daveti aldı

Özgür “woxic” Eker, takımı mousesports ile IEM Sydney daveti aldı.

Kadrosunda köklü değişikliklere giden ve bu süreçte temsilcimiz Özgür “woxic” Eker’i transfer eden mousesports, IEM Sydney 2019’a katılacak sekizinci takım olarak açıklandı. 30 Nisan – 5 Mayıs tarihlerinde Avustralya’nın Sydney kentinde düzenlenecek 250.000$ ödül havuzlu turnuvada 16 takım mücadele edecek.

Alman organizasyon mousesports, 14 Mart’ta kadrosunda üç değişiklik olduğunu açıklamıştı. AWPer Tomáš oskar Šťastný ve Miikka “suNny” Kemppi yedeğe çekilirken Martin “STYKO” Styk’in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Takım tecrübeli IGL Finn “karrigan” Andersen ile genç yıldız David “frozen” Čerňanský kadrosuna katarken oskar‘dan boşalan AWPer pozisyonunu Özgür “woxic” Eker ile doldurdu. mousesports’un aktif kadrosu böylece üç yeni oyuncunun yanı sıra Chris “chrisJ” de Jong ve Robin “ropz” Kool’dan oluşmuş oldu.

Esporcular woxic transferi için ne dedi: Sosyal medya tepkilerini derledik

IEM Sydney 2019’da woxic ile birlikte İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş de takımı BIG ile yer alacak. Turnuvada bu iki takıma ek olarak FaZe, Liquid, mibr, NiP, Renegades ve Swole Patrol yer alacak. IEM Sydney 2019’un son sekiz takımının üçü davet ile beşi ise Asya ve Avustralya takımları arasında düzenlenecek elemelerle belirlenecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive