Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Mousesports’tan Transfer Hamlesi

Almanya merkezli organizasyon mousesports, dört kişi kalmalarının üzerine büyükçe bir transfer hamlesi gerçekleştirdi. Takım, akın bir zamanda yollarını ayırdıkları Christian “loWel” Antoran yerine kadroya Miikka “suNny” Kemppi’yi transfer etti.

suNny’den beklentiler büyük

suNny özellikle offline turnuvalarda gösterdiği başarılı performanslarla tanınan bir oyuncu. Son olarak PGL Major 2017’ye katılmaya hak kazanan PENTA eSports’un önemli bir parçası olan oyuncu artık mousesports forması altında mücadele verecek. Daha önce ENCE, Roccat ve PENTA gibi takımlarda boy göstermesine rağmen bir türlü istediği başarıya ulaşamayan sunny, bireysel olarak oldukça başarılı aim’e sahip.

Transferi duyurulduktan sonra

Yeni takımım ile kupaları kazanmak için oynayacağım ve bunu başarmak için elimden geleni yapacağım. İstikrarlı bir başarı profili sergilemek istiyoruz, bu en büyük hedefimiz. Bunu sadece sürekli ve sıkı çalışmayla yapabiliriz. mousesports organizasyonu çok büyük ve destekçi bir kulüp, bu ekiple oldukça ileriye gideceğimizden eminim.

açıklamalarında bulunan İsveçli oyuncu Almanya’nın ve dünyanın en güçlüsü olmak için mücadele verecek. suNny’den sonra mousesports’un kadrosuysa şu şekilde:

Netherlands Chris ‘chrisJ’ de Jong
Germany Denis ‘denis’ Howell
Czech Republic Tomáš ‘oskar’ Šťastný
Estonia Robin ‘ropz’ Kool
Finland Miikka ‘suNny’ Kemppi

Ukraine Sergey ‘lmbt’ Bezhanov

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Counter-Strike Global Offensive