Connect with us

Espor

MOUZ ekibi Valorant sahnesine giriş yaptı

MOUZ kadrosunda bir dönem Team Liquid forması giyen Kryptix de bulunuyor

MOUZ ekibi Valorant sahnesine giriş yaptı

Almanya merkezli espor organizasyonu MOUZ, resmi olarak Valorant sahnesine adımını attı. CS:GO profesyonel arenasının köklü takımlarından MOUZ, (eski adıyla mouse esports) ‘Mmix’ oyuncuları ile sözleşme imzalayarak VLR DACH: Evoluation turnuvasında mücadele edecek beşlisini duyurdu. Bir dönem Team Liquid forması ile yakından tanıdığımız tecrübeli oyuncu James ”Kryptix” Affleck, MOUZ forması ile mücadele edecek.

MOUZ kadrosunun bir diğer önemli ismi ise eski Heretics oyuncusu Felix ‘al0rante’ Brandl olacak. Takımın sponsorluğunu ise Hamburg merkezli köklü sigorta şirketi HanseMerkur üstlenecek.

”20 yıllık FPS geçmişi ve farklı espor oyunlarındaki birçok başarının ardından şimdi Valorant çağına gireceğiz. Yeni kadromuz 14 Şubat’ta başlayacak olan VRL DACH Evolution’a katılmaya hak kazandı. Tanınmış kişisel sigorta şirketi HanseMerkur, ekibin ana partneri olacak, birlikte Valorant sahnesine el ele gidiyoruz. En üst liglerde oynamayı planlıyoruz. Çocukların gösterebileceği çok fazla potansiyel var ve bunun farkındalar. Çıtayı kendileri için yüksek tutuyorlar.”

MOUZ 2022 Valorant kadrosu

  • Felix ‘al0rante’ Brandl
  • Amine ‘Amilwa‘ Saidi
  • James ‘Kryptix‘ Affleck
  • Laurent ‘memset‘ Werly
  • Joseph ‘Luzuh‘ Loose

https://twitter.com/mousesports/status/1491444383983751168

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor