Connect with us

Espor

MSI 2017’deki Naru vs. MSI 2018’deki GBM

MSI 2017 Naru vs. MSI 2018’deki GBM.

İki yıldır MSI ön elemelerinde mücadele eden SuperMassive’de orta koridor oyuncularının iki yıldaki performansını karşılaştırmaya var mısınız? LoLespor Taraftar Grubu isimli Facebook grubunda, Koray “Naru” Bıçak ve Lee “GBM” Chang-seok istatistikleri karşılaştırıldı.

MSI 2017 ön elemelerinde RED Canids, Dire Wolves ve Rampage ile oynayan SuperMassive, MSI 2018’de ise KaBuM!, Dire Wolves ve Rampage ile karşılaştı. SK Telecom T1’ın G2’yu 3-1 ile geçerek şampiyonluğa ulaştığı MSI 2017’deki grubunda 5 galibiyet 1 yenilgi alan temsilcimiz, aynı skorları MSI 2018’de de yakaladı.

Naru’nun ardından GBM ile anlaşılmıştı

MSI 2017’de orta koridorunda Naru’yu bulunduran SuperMassive, Naru ile yollarını ayırmasının ardından GBM ile anlaşmıştı. Yabancı hakkını destek ve orta koridor rollerinde kullanan takım, lig aşaması boyunca üstün bir oyun ortaya koysa da MSI ön elemelerinde EVOS’a 3-1 kaybederek dünya devleriyle oynama fırsatını kaçırmıştı.

Geçen yıl Flash Wolves ve GIGABYTE Marines engellerini aşamayarak organizasyona veda eden SuperMassive, bu yıl da Vietnam temsilcisi EVOS engeline takılarak organizasyona veda etti.

Sayılarla Naru vs. GBM

Naru 2,1 KDA ortalaması tuttururken, GBM’in 3,5 KDA yakaladığını görüyoruz. Naru dakika başına 8,4 minyon keserken, GBM’in bu oranda 8,2’de kaldığını görüyoruz. Dakika başına altın kazanma konusunda GBM’in üstünlüğü görülürken, kill katkısında da 59,7 ile GBM’in üstünlüğü görülüyor.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor