Connect with us

Espor

MSI 2018 gruplarına kalan ekip EVOS oldu: EVOS 3-1 BAUSuperMassive

Temsilcimiz SuperMassive, YiJin’in damgasını vurduğu dördüncü karşılaşmadan yenilgiyle ayrıldı. 3-1 ile #MSI2018 gruplarına kalan ekip EVOS oluyor.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi‘ni temsilen MSI 2018‘e dahil olma mücadelesi veren BAUSuperMassive, EVOS serisinden 3-1 yenilgiyle ayrılarak MSI macerasını noktaladı. EVOS ormancısı Nguyễn “YiJin” Lê Hải Đăng’in öne çıktığı dördüncü karşılaşma, oyunun erken dakikalarından itibaren üstünlüğü ele geçiren EVOS’un galibiyetiyle tamamlandı.

MSI öncesi gruplarda grup lideri olarak ön eleme karşılaşmasına çıkmayan hak kazanan ve EVOS karşısında mutlak favori olarak görülen BAUSuperMassive, bo5 formatında oynanan karşılaşmadan yenilgiyle ayrıldı. Bu yenilgisiyle MSI 2018’e dahil olamadan organizasyona veda eden ekibimiz, karşılaşma serisinin bitiminin ardından güzel anılarla hatırlandı.

Graves’i durduramadık

Serinin son karşılaşmasında ormanına Graves alan EVOS, oyunun erken safhalarındaki hasar yükünü iyi değerlendirdi. Oyunu Zeitnot üzerine kuran temsilcimiz, dakikalar ilerledikçe daha güçlü bir kompozisyona sahip olsa da erken dönemde büyük sıkıntı yaşadı. Henüz 20. dakika olmadan inhibitörünü kaybeden takımımız, yaklaşık 25 dakika süren maçtan yenilgiyle ayrıldı.

Destek oyuncumuz SnowFlower’ın Thresh ile attığı kritik kancalar, Zeitnot’ın alt koridordaki bir Sıçra oyunu karşılaşmanın daha uzun sürmesine olanak tanırken, temsilcimiz istediği seviyeye gelemeden alt koridordan atak yapan EVOS maçı ve seriyi bitirmeyi başardı.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor