Connect with us

Espor

MSI 2018: Warzone’un baskın oyunu seriyi 2-1’e getirdi

#MSI2018: Warzone’un baskın oyunuyla EVOS şimdi 2-1 önde. #SUPWIN

BAUSuperMassive – EVOS serisinin üçüncü maçında gülen taraf EVOS oldu. Özellikle orta koridor oyuncusu Warzone’un Cassiopeia oyunuyla dikkat çeken ekip, bu galibiyetiyle serideki durumu 2-1’e getirmeyi başardı. Temsilcimiz bu karşılaşmaya Maokai, Trundle, Vladimir, Ezreal ve Braum beşlisiyle çıkmıştı.

GBM’in orta koridorda bir kez rakibini kestikten sonra tekrar tekrar rakibini öldürmeye çalışması ve ölmesiyle öne geçen Warzone, özellikle üst koridor taraflarında ve takım savaşlarında gösterdiği enfes performansla takımını taşıyan isim oldu. Bir ara üst koridorda Ezreal ve Braum’un üstüne oynayan oyuncu, burada ölmüş olsa da üstünlüğünü kaybetmedi ve takımını taşıyan isim oldu.

Canlı izle: BAUSuperMassive vs. EVOS

Kötü takım savaşları yaptık

Bir türlü istediğimiz takım savaşlarını yapamadığımız üçüncü maçta adeta rakibin gelip oyunu bitirmesini bekledik. Eşya üstünlüğü bariz belli olan rakibin hatalarını kollayan oyuncularımız, bekledikleri hatayı bulamayınca üçüncü karşılaşma EVOS’un üstünlüğüyle kapandı. Hemen aşağıda nispeten iyi bitirdiğimiz bir takım savaşı yer alıyor.

Serinin dördüncü karşılaşması BAUSuperMassive için tamam mı yoksa devam mı anlamına geliyor. Temsilcimizin bu karşılaşmayı kaybetmesi durumunda seri 3-1’e gelecek ve organizasyon dışında kalacağız. BAUSuperMassive MSI 2018 şansını devam ettirebilmek için bu karşılaşmayı kazanmak zorunda.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor