Connect with us

Espor

MSI 2018 Play-In grupları belli oldu!

BAU.SuperMassive Esports MSI 2018’de şanslı bir grupta yer aldı.

MSI 2018 Play-In grupları belli oldu!

Geçtiğimiz haftasonu büyük bir rekabete örnek olan 2018 Kış Mevsimi Finallerinin ardından ülkemizden MSI 2018’e gidecek ekip BAU.SuperMassive Esports olarak belirlenmişti. Bugün ise saat 15:00’da Riot Games’in resmi Twitch hesabı üzerinden yapılan canlı yayında Play-In gruplarının kura çekimi yapıldı ve iki grubun üyeleri belli oldu.

Toplamda 8 takımın katılması ile gerçekleşen Play-In’in birinci turunda Grup A ve Grup B olarak ayrım yapılıyor. 28 Mart’ta yapılan güncelleme ile geçtiğimiz yıllardan farklı olarak yeni özellikler bu turnuvaya eklenmişti. Artık etkinlikte diğer yıllardan farklı olarak 13 yerine 14 ekip, bölgesel yerleştirmeler yapılırken, son iki yılın MSI ve Worlds sonuçları temel alınacak ve yine MSI 2018 sonuçları, Worlds 2018 seri başı sonuçlarını etkileyecek.

MSI 2018 Play-In grupları belli oldu!

MSI 2018 Play-In grupları

KaBuM! e-Sports, Gambit Esports, Rainbow7, SuperMassive eSports, PENTAGRAM, Kaos Latin Gamers, Dire Wolves ve Ascension Gaming’in yer aldığı iki torbadan çekilen kuranın ardından iki grupta kimlerin yer alacağı belli oldu.

Grup A: Rainbow7, Gambit Esports, Kaos Latin Gamers, Ascension Gaming

Grup B: KaBuM! e-Sports, Dire Wolves, BAU.SuperMassive eSports, PENTAGRAM

5 Mayıs günü Riot Games’in Almanya, Berlin’deki stüdyolarında Play-In(Ön Elemeler) ve gruplar kısmı ile başlayacak. Grup aşamasından sağ çıkabilenler yarı finaller ve finalleri Paris’teki oynama hakkına sahip olacak.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor