Connect with us

Espor

MSI 2022 grup aşaması 3. gün mücadeleleri başlıyor

Temsilcimiz fastPay Wildcats bugün saat 13:00’da PSG Talon ile karşılaşacak. Başarılar @IWcats

MSI 2022 grup aşaması 3. gün mücadeleleri başlıyor

MSI 2022’nin grup aşamasında ilk iki gün geride kaldı. Temsilcimiz fastPay Wildcats ilk gün turnuvanın favorilerinden RNG’ye mağlup olsa da dün Brezilya takımı RED Canids Kalunga‘ya karşı alınan galibiyet oldukça önemliydi. PSG Talon’u domine ederek yenen RED Canids’e karşı kazanılan maç ”rumble” aşamasına yükselmek için anahtar galibiyet olabilir. Temsilcimiz fastPay Wildcats MSI 2022 grup aşaması üçüncü günde saat 13:00‘da VCS temsilcisi PSG Talon’a karşı mücadele verecek. Maçın kazanılması durumunda 2G 1M durumuna gelecek olan temsilcimiz için bir üst turun kapıları yarıya kadar açılmış olacak.

T1, RNG ve G2 henüz kaybetmedi

MSI 2022‘nin en güçlü üç takımı olarak görülen T1, RNG ve G2 yoluna namağlup devam ediyor. A grubunda Team Aze ve Saigon Buffalo karşısında kolayca kazanarak zirveye oturan T1, üçüncü günün kapanış maçında Japonya temsilcisi DetonatioN FocusMe karşısına çıkacak. Öte yandan grubumuzun favori takımı olan son şampiyon Royal Never Give Up, 14:00’da Brezilya temsilcisi RED Canids ile oynayacak. FastPay Wildcats’in gruptan tie-breaker oynamadan çıkabilmesi için RNG’nin RED karşısında sürprize izin vermemesi gerekiyor.

Temsilcimiz Broken Blade’in ekibi G2 Esports her ne kadar EG ile oynadıkları ikinci maçta zor bir galibiyet almış olsalar da henüz mağlubiyet yüzü görmediler. Okyanusya temsilcisi ORDER’a karşı rahat kazanan G2 ekibi üçüncü günün ikinci maçında sahne olacak.

MSI 2022 grup aşaması 3. gün fikstürü

  • ORDER vs Evil Geniuses – 11:00
  • G2 Esports vs ORDER — 12:00
  • PSG Talon vs Istanbul Wildcats — 13:00
  • RNG vs RED Canids Kalunga — 14:00
  • Team Aze vs Saigon Buffalo — 15:00
  • T1 vs DetonatioN FocusMe — 16:00

Temsilcimiz fastPay Wildcats’in bugün PSG Talon karşısında kazanması oldukça önem arz ediyor. RNG’nin gruptaki diğer takımlara maç kaptırmayacağı göz önüne alınırsa PSG’yi yendikten sonra RED Canids karşısında alınan ikinci galibiyet temsilcimizi üst tura taşıyabilir. Vietnam temsilcisi PSG Talon ise turnuvaya beklentilerin çok altında başlangıç yaparak kadro değişikliğine gitme kararı aldı. Üst koridorda tecrübeli oyuncu Hanabi yerine Azhi görev alacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor