Connect with us

Espor

MSI 2022 rumble aşaması 2. gün maçları tamamlandı

Günün maçında son şampiyon Royal Never Give Up turnuvanın favorilerinden T1’ı mağlup etti

MSI 2022 rumble aşaması 2. gün maçları tamamlandı

Gruplardaki en iyi 6 takımının kıyasıya mücadele verdiği MSI 2022 rumble aşamasının ikinci günü tamamladı. Geçtiğimiz gün turnuvanın en büyük iki favorisi olarak gösterilen RNG ve T1’ı üst üste mağlup eden temsilcimiz Broken Blade’in ekibi G2 Esports, ikinci günde Evil Geniuses ve Saigon Buffalo’ya karşı hata yapmadı ve çıktığı dört karşılaşmadan da galibiyetle ayrıldı. Öte yandan grup aşamasını namağlup lider tamamlayan ve LCK 2022 Bahar Mevsimi’nin başından beri mağlubiyet yüzü görmeyen T1 ilk günde G2’dan darbe yedikten sonra ikinci günde Çin temsilcisi Royal Never Give Up’a boyun eğdi.

MSI 2022 rumble aşaması 2. gün sonuçları

  • G2 Esports  1 — 0 Evil Geniuses
  • Royal Never Give Up 1 — 0 PSG Talon
  • Saigon Buffalo 0 — 1  T1
  • Evil Geniuses 1 — 0  PSG Talon
  • Royal Never Give Up  1 — 0  T1
  • G2 Esports 1 — 0  Saigon Buffalo

Rumble aşamasının dördüncü sırası için orta sıra takımları arasında yoğun mücadele yaşanıyor. Henüz galibiyet alamayan Saigon Buffalo ekibi her ne kadar yarıştan uzak kalsa da Evil Geniuses ve PSG Talon arasında çekişme devam ediyor. Bugün PSG Talon’a karşı aldıkları galibiyet ile sıralamada rakibinin üstüne çıkan Evil Geniuses ekibi dördüncü sıraya yerleşmek için SGB’ye maç kaptırmaması gerekiyor.

İlk güne G2 mağlubiyeti ile başlayan son MSI şampiyonu Royal Never Give UP ikinci günde formunu yakaladı ve galibiyet sayısını üçe çıkardı. LCK temsilcisi T1 ise kendi evinde taraftarlarını hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. İlk dört maçında yakın rakiplerine yenilen T1 ekibi birincilik iddiasını sürdürmek için hem G2 hem de RNG’ye karşı rövanş maçlarını kazanmak zorunda. Yarın zirveyi yakından ilgilendiren G2 vs RNG mücadelesi saat 15:00’da başlayacak. Oynanacak tüm maçları Lolespor’un resmi YouTube ve Twitch kanalları üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor