Connect with us

Espor

MSI şampiyonu RNG üst koridor Bin ile yollarını ayırdı

Yaz mevsimi öncesi RNG ekibi üst koridora Breathe’i transfer etti

MSI şampiyonu RNG üst koridor Bin ile yolları ayırdı

MSI 2022 şampiyonu Royal Never Give Up, yaz mevsimi için kadrosundaki ilk değişikliği duyurdu. Geçtiğimiz yılın Aralık ayında takıma katılan 19 yaşındaki üst koridor oyuncusu Bin ile yollar ayrılarak yerine Bilibili Gaming’ten Breathe transfer edildi. RNG formasıyla bir lig bir de MSI şampiyonluğu yaşayan Bin daha öncesinde Suning Gaming ile 2020 yılında Worlds finaline çıkmayı başarmıştı. Genç oyuncu kariyerine BLG takımında devam edecek.

” Yaz mevsimine girerken, lige yeni üst koridorumuz Breathe ile başlıyoruz. Worlds için hala uzun bir yol var fakat bu takımın birlikte kupa için rekabetçi olmaya devam edebileceğini umuyoruz.”

RNG ekibi Bin yerine çok daha tecrübeli ve takımın oyun planına uygun olan Breathe’i transfer etti. 2020-2021 yılları arasında Team WE’de gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken 21 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz mevsimi BLG’de geçirmiş ve takımıyla playoff ikinci turunda Top Esports’a elenmişti. Kariyerinde henüz lig şampiyonluğu olmayan Breathe’in son yıllarda tepe takımlara transfer olması bekleniyordu.

Royal Never Give Up Breathe hamlesiyle yaz mevsimi kadrosunu tamamlamış gibi görünüyor. Wei, Xiaohu, GALA ve Ming’in yakın zamanda takımdan ayrılması beklenmiyor. 2022 yaz mevsiminde RNG’yi çok daha zorlu bir serüven bekliyor olacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor