Connect with us

Espor

Multiplayer Balkan Kupası’nda grup eşleşmeleri belirlendi

Multiplayer Balkan Kupası’nda gruplar belirlendi.

Multiplayer Balkan Kupası canlı

FIFA eWorld Cup‘ın Türkiye elemeleri olması yönünden büyük dikkat çeken Multiplayer Balkan Kupası’nda PlayStation 4 ve Xbox One grupları belirlendi. Heyecan başlıyor! GalatasarayBeşiktaş1907 Fenerbahçe gibi markalaşmış kulüp oyuncularının da katılacağı etkinlik, 30 Nisan’daki grup karşılaşmalarıyla büyük rekabete sahne olacak.

Organizasyon Xbox One ve PlayStation 4 taraflarında dörder grup üzerinden oynanacak. Bugün çekilen kuralar ile belirlenen gruplar, organizasyonun resmi internet sitesinden de ilan edilirken, Xbox One ve PlayStation 4 kura çekkimi anları YouTube üzerinden ayrı ayrı canlı yayınlarla oyuncuların karşısına çıktı.

Multiplayer Balkan Kupası: Xbox One Grupları

Galatasaray’ın son transferi Thomas Dorey B grubunda yer alırken, 1907 Fenerbahçe’nin sürpriz transferi Emre Benli C grubunda, Beşiktaş’ın yeni oyuncusu Dominik Schwenk ise D grubunda mücadele edecek.

Multiplayer Balkan Kupası: PlayStation 4 Grupları

Space Soldiers’tan tanıdığımız ve dünyaca ünlü birçok etkinlikte boy gösteren Emre “Riv9” Kayır, Isopowerrr olarak bilinen İsmail Can Yerinde ile birlikte C grubunda yer alırken, Galatasaray’ın FIFA oyuncusu Jannick “Testotier” Berg ise D grubunda yer alıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor