Connect with us

Call of Duty

MW3 Zombies’in ilk bakışı, uzun zamandır beklenen geri dönen mod için hikaye ve oynanış detayları sunuyor.

MW3’te deliliğin ardındaki yöntem.

MW3

Hayranlar, özellikle geri dönen ve yeniden tasarlanmış Zombies modunun olduğu MW3’ün çıkışını sabırsızlıkla bekliyorlar, burada zombi tehdidiyle yeni bir “açık dünya deneyimi”nde mücadele edecekler.

Oyunun resmi lansmanından hala neredeyse iki ay varken, Treyarch ve Sledgehammer Games bugün oyun modu ve Operation Deadbolt ile ilgili uzun bir blog yazısı ve sinematik bir fragman yayınladılar.

Fragmanda, uzun süre Task Force 141 rakibi olan Viktor Zakhaev tarafından yönlendirilen bir grup paralı asker, Aetherium adı verilen güçlü ve tehlikeli bir maddeyi içeren iki tüpü keşfettikleri gece bir baskın düzenler. Grup ayrılmaya çalışırken yetkililer tarafından pusuya düşürülür ve ezilirler, bu da Zakhaev’in tüplerden birini atıp kırmasına yol açar. Gizemli mor bir sis savaş alanını sarmış, ölüleri ve yaşayanları zombilere dönüştürmüştür.

Gerçek görev olan Operation Deadbolt, ne olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken Task Force 141’i harekete geçirmeye zorlayacaktır.

Gerçek oyun modu hakkında, Treyarch ve Sledgehammer Games, bu Zombies versiyonunun diğerlerine göre benzersiz bazı yönlerini doğruladılar. En dikkat çekici olarak, oyuncuların diğer operatör ekipleriyle birlikte hem zombilere hem de canlı düşmanlara karşı çalışacağı bir “açık dünya” PvE deneyimi sunuyor.

Oyun sırasında takımlar, Zakhaev’i ve Terminus paralı askeri fraksiyonunun daha fazla kaynak elde etmesini engellemek için “çoklu aşamalı” görevleri tamamlamak zorunda kalacaklar, aynı zamanda zombi tehdidini bölgeyi aşırı yüklemesini engellemeye çalışacaklar. Yeni bölgeler açıldıkça baskınlar daha zor hale gelecek ve ayrıca tamamlanacak “özel hikaye görevleri” de bulunacaktır.

Zombies’ın dönüşünü kutlamak ve oyunculardan ön sipariş verenleri ödüllendirmek için, CoD, Modern Warfare 3’ün dijital bir sürümünü önceden sipariş veren herkese Zombie Ghost operatör kostümünü verecek, bu kostüm 27 Eylül’den itibaren MW2 ve Warzone’da kullanılabilecek ve MW3’e, oyun 10 Kasım’da piyasaya sürüldüğünde aktarılacaktır.


VALORANT 7.06 Yama Notları yayınlandı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty