Connect with us

Espor

NA LCS’te yarı final eşleşmeleri belli oldu

NA LCS’in yarı final eşleşmelleri belli oldu.

NA LCS Maaşları Yıllık 320 Bin Doları Aşıyor

Kuzey Amerika temsilcilerini karşı karşıya getiren NA LCS‘te yarı final eşleşmelleri belli oldu. Birbirinden heyecanlı karşılaşmalara sahne olacağı düşünülen yarı final 1 Nisan’da oynanacak. 30-31 Mart tarihlerinde oynanacak olan EU LCS karşılaşmalarının ardından bir de NA LCS mücadelesi izleyeceğiz.

Cloud9’ı 3-0 ile geçerek adını yarı finale yazdırmayı başaran Liquid, yarı finalde Echo Fox ile karşılaşacak. Yarı finalin bir diğer ayağında ise TSM’i 3-1 ile geçmeyi başaran Clutch Gaming ile 100 Thieves takımlarının karşılaşmasını göreceğiz. 1 Nisan’da oynanacak olan bu karşılaşmaların ardından üçüncülük ve final eşleşmeleri de belli olmuş olacak.

  • Echo Fox vs. Liquid
  • Clutch Gaming vs. 100 Thieves

Febiven faktörü

Playoff aşamalarına adeta damgasını vuran isim Clutch Gaming’in orta koridor oyuncusu Febiven oldu. Playoff aşamasında sadece 1 kez ölen oyuncu, 13 öldürme ve 25 asist ortalamaları tutturarak 38 KDA oranını yakaladı. Lig aşamasında TSM oyuncularının ilk iki sırada yer aldığı KDA istatistiklerinde playoff aşamasına geçilmesiyle büyük bir değişiklik yaşanmış gibi görünüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor