Connect with us

Oyun

Nacon Connect 2022 etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar

Nacon Connect etkinliğinde 2023 yılı için birçok oyun duyuruldu

Nacon Connect 2022 etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar

Dün gece gerçekleştirilen Nacon Connect 2022 etkinliğinde yeni bir Terminator oyununun yanı sıra, farklı türlerden Ravenswatch, Crown Wars: The Black Prince, Gangs of Sherwood ve Ad Infinitum gibi birçok yeni yapım duyuruldu. Bunun yanı sıra yayıncı şirket The Lord of the Rings: Gollum oyunundan yeni bir oynanış videosu yayınladı. Ubisoft Forward etkinliği ile koordine bir şekilde düzenlenen Nacon Connect dahilinde duyurulan tüm oyunlara birlikte göz atalım.

Ravenswatch

Passtech Games tarafından geliştirilen rogue-like aksiyon oyunu Ravenswatch, 2023 yılında PC platformunda erken erişime açılacak. Yoğun tempolu dövüş sistemi ile gerçek zamanlı aksiyonu harmanlayacak Ravenswatch yeni nesil konsollar PS5 ve Xbox Series’e de çıkış yapacak.

Paradize Project

Hayatta kalma – açık dünya oyunu severlerin göz atabileceği Paradize Project 2023 yılında PC, Xbox Series ve PS5 platformlarına gelecek. Oyuncular teknolojik deneyler yaparak zombilerin kontrolünü ele geçirmeye çalışacak, bariyerler inşa edecek, multiplayer modunda arkadaşlarıyla birlikte açık dünyada dehşet saçacak.

Gangs of Sheerwood

Fort Boyard’ı geliştiren Appeal Studios’tan yeni bir aksiyon oyunu geliyor. Robin Hood olarak hikayenin ana karakteri rolünü üstleneceğiniz Gangs of Sheerwood oyununda kendi stilinizi yansıtmak için geniş özelleştirme seçenekleri bulunacak. Robin’in yanı sıra Marian, Friar Tuck ve Little John karakterleri ile de oynayabileceksiniz. Gangs of Sheerwood 2023 yılında PC, Xbox Series ve PS5 platformlarına çıkış yapacak.

The Lord of the Rings: Gollum

LOTR hayranlarının merakla beklediği gizlilik odaklı aksiyon-macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum’dan yeni oynanış videosu geldi. Hikayeye göre altın yüzüğünü Bilbo Bagins’e kaybeden Gollum, Dumanlı Dağlar’ı terkederek onu Barad-dur’dan Mirkwood’a sürükleyecek zorlu bir yolculuğa adım atacak. The Lord of the Rings: Gollum 1 Eylül Perşembe günü Xbox One, Xbox Series, PS4, PS5 ve PC platformunda oyuncularla buluşacak.

Crown Wars: The Black Prince

2023 yılında piyasaya sürülmesi beklenen sıra tabanlı strateji oyunu Crown Wars: The Black Prince yeni nesil konsollar Xbox Series ve PS5’in yanı sıra Nintendo Switch ve PC platformlarında da oynanabilir olacak.

Ad Infinitum

Hayatta kalma-korku oyunu Ad Infinitum 20 Nisan 2023 tarihinde Xbox One, PS4, PS5, Xbox Series ve PC platformlarına çıkış yapacak. Heketa tarafından geliştirilen Ad Infinitum 1. Dünya Savaşı temalı bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

RoboCop: Rogue City

Detroit şehrine adalet getirmekle görevlendirileceğiniz RoboCop: Rogue City oyununda limitsiz yozlaşmanın arkasındaki gerçeği öğrenmek için maceraya atılacaksınız. Geliştiriciliğini Teyon’un üstlendiği RoboCop: Rogue City 2023 yılının Haziran ayında çıkış yapacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun